Silesion.PL

serwis informacyjny

W najbliższy weekend czekają nas 2 sportowe wydarzenia na katowickich basenach

Setki tysiecy wejsc do katowickich basenow 2022 1

Setki tysiecy wejsc do katowickich basenow 2022 1

W sobotę 22.10 na basenie Zadole zagości szermierka w czasie zawodów IV Grand Prix Polski Weteranów w Katowicach – I Memoriał Jerzego Kosińskiego. W wydarzeniu weźmie udział około 120 zawodników z Polski, Francji i Ukrainy walczących w kategoriach: szpada, szabla i floret w wieku od 30 do 70 lat. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Polskich Weteranów Szermierki. Zawody potrwają do niedzieli. Zapraszamy na rozpoczęcie zawodów o godz. 9:45. 

W niedzielę 23.10., tym razem na Basenie Burowiec, odbędą się MISTRZOSTWA KATOWIC W PŁYWANIU DZIECI I MŁODZIEŻY. Będą to klubowe zawody dla dzieci i młodzieży (kategoria wiekowa: 15 lat i młodsi w podziale na 7 kategorii wiekowych). Co ważne, wyniki zawodów są wysyłane do Europejskiego rankingu wyników pływackich oraz będą publikowane na stronach LiveTiming i aplikacji SplashMe. W mistrzostwach wezmą udział młodzi zawodnicy spoza Katowic – z województw łódzkiego i małopolskiego. Oficjalne rozpoczęcie planowane jest na godz. 8:45.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024