Silesion.PL

serwis informacyjny

W listopadzie Dni Otwarte Politechniki Śląskiej

Politechnika Śląska, jedna z najważniejszych uczelni w regionie, zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje Dni Otwarte, które odbędą się w 4 różnych lokalizacjach i 4 różnych terminach. To znakomita okazja, aby bliżej poznać ofertę kształcenia, dowiedzieć się o rekrutacji na studia, a także zwiedzić piękne kampusy i poznać studentów oraz pracowników uczelni.

Dni Otwarte Politechniki Śląskiej odbędą się w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i Rybniku. Rozpoczną się one w listopadzie tego roku i potrwają przez cały miesiąc. Czekają na Was liczni prowadzący oraz studenci, gotowi odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc w wyborze odpowiedniego kierunku studiów.

Oto harmonogram Dni Otwartych Politechniki Śląskiej:

 1. Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej – Gliwice – 08.11
  • Część oficjalna rozpocznie się o godzinie 10:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (ul. Konarskiego 18B).
 2. Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej – Katowice – 15.11
  • Oficjalna część Dnia Otwartego w Katowicach również startuje o godzinie 10:00 i odbędzie się w Auli Głównej 2001, w Budynku Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej (ul. Krasińskiego 8).
 3. Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej – Zabrze – 22.11
  • W Zabrzu odbędzie się kolejny Dzień Otwarty, także rozpoczynający się o godzinie 10:00. Miejsce to Audytorium Philips European HealthTech Innovation (ul. Roosevelta 40A).
 4. Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej – Rybnik – 29.11
  • Rybnik również zaprasza na Dzień Otwarty o godzinie 10:00. Oficjalna część odbędzie się w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 54).

Dni Otwarte Politechniki Śląskiej zostaną podzielone na dwie części, aby uczestnicy mogli jak najlepiej poznać ofertę edukacyjną i życie na uczelni.

Pierwsza część, czyli oficjalna, to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o dostępnych kierunkach studiów, warunkach rekrutacji, programach nauczania oraz innych istotnych kwestiach związanych z edukacją na Politechnice Śląskiej. To idealna chwila na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości.

Druga część Dni Otwartych to okazja do zapoznania się z licznymi stoiskami wydziałów, organizacji studenckich, kół naukowych, Ośrodka Sportu, Biura Karier Studenckich i wielu innych. To doskonała możliwość, aby poznać różnorodne aktywności dostępne na uczelni, które wzbogacą Waszą edukację i życie studenckie. Ponadto, będziecie mieli okazję zwiedzić piękne kampusy i wydziały, gdzie czekają na Was różnego rodzaju atrakcje.

Dni Otwarte Politechniki Śląskiej to wyjątkowa okazja, aby poznać tę cenioną uczelnię, pozyskać informacje z pierwszej ręki i poczuć jej niepowtarzalny klimat. Dla wszystkich przyszłych studentów oraz tych, którzy zastanawiają się nad wyborem studiów, udział w tych wydarzeniach może okazać się niezwykle pomocny. Politechnika Śląska zaprasza do uczestnictwa w Dniach Otwartych i odkrycia bogatej oferty edukacyjnej, która czeka na Wzainteresowanych w tym renomowanym ośrodku nauki.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023