Czytasz: W Cannes w biżuterii z węgla!

W Cannes w biżuterii z węgla!

Popularna polska blogerka zaprezentuje się na czerwonym dywanie w biżuterii z węgla tworzonej na Nikiszowcu.

Paulina Wnuk, popularna blogerka lifestyle’owa, od lat łączy pasję do kina oraz gotowania. Tworzy przepisy na potrawy inspirowane filmami, serialami, a także grami.

Tym razem zobaczymy blogerkę w nieco innej odsłonie. Paulina nie będzie przenosić kina na patelnię, a uczestniczyć w Festiwalu w Cannes - i to w jakim stylu!

- Na czerwony dywan założę sukienkę portugalskiej projektantki Rose Palhares, a do tego biżuterię z węgla jako polski akcent w tej stylizacji. Chciałam pokazać w tak wyjątkowym miejscu wyjątkową biżuterię, którą noszę na co dzień - tłumaczy blogerka.

>> CZYTAJ: Festiwal w Cannes: czas start! <<

BIŻUTERIA Z NIKISZOWCA

Biżuteria z węgla marki I COAL YOU będzie dopełniać stylizację blogerki. “Czarne diamenty” tworzone w górniczej dzielnicy Katowic - Nikiszowcu, będą stanowić śląski akcent na czerwonym dywanie. Kolczyki, spinki i wisiorki z węgla tworzone są przez Katarzynę Depę od 2014 roku. Początkowo miała to być regionalna odpowiedź na bursztyn, jednak okazało się, że czarne złoto Polski jest na tyle wyjątkowym materiałem, że warto poświęcić mu zdecydowanie więcej uwagi.

źródło: I COAL YOU.

Węgielki do tej pory poleciały do Japonii, Australii i USA. W zeszłym roku z katowickimi czarnymi skrzynkami dotarły do znanych na całym świecie gwiazd.

- Jednym z większych wyzwań jakie towarzyszyły mi przy pracy z węglem było wykonanie statuetek złotych płyt w 2015 roku za wydawnictwo muzyczne MIUOSH x JIMEK x NOSPR - tłumaczy Kasia Depa, twórca I COAL YOU.

Biżuteria z węgla bardzo chętnie noszona jest przez stylistki i wykorzystywana do sesji zdjęciowych. Trzymamy kciuki, by stylizacja Pauliny Wnuk z katowickimi węgielkami wyróżniała się na czerwonym dywanie pośród gwiazd kina i błysku fleszy.

Zobacz biżuterię z węgla:

Czytaj więcej