Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betfan wygrywamy z Albanią. Polska Guuurom!

polska guurom bez ryzyka na naszych 2021

polska guurom bez ryzyka na naszych 2021

Na początek wrześniowych zmagań mecz Polski z Albanią legalny bukmacher BETFAN rozliczy spotkanie jako wygrane niezależnie od wyniku! Co więcej – po podwyższonym kursie 1.75!

Akcja trwa do 02.09 do godziny 20:45. Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Zasady są bardzo proste:

·  Stwórz kupon z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.85

  • Dołóż typ na zwycięstwo Polski z Albanią Z TEGO, SPECJALNEGO, PODWYŻSZONEGO ZAKŁADU, który Betfan rozliczy jako wygrany – niezależnie od wyniku!
  • Dokładna stawka 79 zł
  • Kupon musi zostać rozliczony do 2.09, godziny 23:59
    Zdarzenie Polska – Albania traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu i rozliczamy po wysokim kursie 1.75!
  • Kupony z promocji zostaną rozliczone 3.09
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author