Silesion.PL

serwis informacyjny

W BETFAN ponownie 5 zł za każdą “okazję” Szpakowskiego!

W BETFAN ponownie 5 zl za kazda okazje Szpakowskiego

W BETFAN ponownie 5 zl za kazda okazje Szpakowskiego

Podczas ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów nie zabraknie emocji! W wielu grupach sytuacja awansów jeszcze się nie wyklarowała, a niewykluczone, że będziemy nawet świadkami wielkich niespodzianek. Za taką należałoby uznać pożegnanie się FC Barcelony z rozgrywkami na tak wczesnym etapie! Losy Blaugrany pozostają jednak w jej rękach, ale tylko wygrana z Bayernem Monachium da jej 100% pewność pozostania w rywalizacji. Czy ekipa z Katalonii wykorzysta OKAZJĘ?

Zmarnować jej nie powinni gracze BETFAN, gdyż mecz Bayernu Monachium z FC Barceloną skomentuje… Dariusz Szpakowski. To może oznaczać tylko jedno – BETFAN PŁACI 5 ZŁ ZA KAŻDĄ OKAZJĘDwa tygodnie temu legenda polskiego mikrofonu nie szczędziła jednego ze swoich ulubionych słów, co sprawiło, że finalnie każdy uczestnik promocji zgarnął 110 zł! Ci, którzy z różnych przyczyn zdecydowali się zrezygnować z udziału, mieli czego żałować.

Warunki (identyczne jak ostatnio):

  • stawka kuponu w Betfan za DOKŁADNIE 89 zł
  • dowolny typ z meczu Bayern – Barcelona na kuponie SOLO/AKO
  • kurs min. 2.0

Po spełnieniu warunków wystarczy zasiąść wygodnie na kanapie, włączyć TV i w trakcie przeżywania emocji na boisku liczyć OKAZJE (wszystkie odmiany bukmacher Betfan akceptuje!). Później można cieszyć się z podwójnej wygranej, a w gorszym scenariuszu: ze zwrotu (w postaci freebetu) nawet przewyższającym stawkę, czego dowodzi przykład sprzed dwóch tygodni.

Przypominamy także, że FREEBET w BETFAN  nie wymaga żadnych skomplikowanych obrotów. Wystarczy za niego zagrać, a w razie wygranej środki trafiają od razu na konto główne i można je wypłacić!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author