Silesion.PL

serwis informacyjny

VolleyLand – aplikacja Polskiej Siatkówki dostępna w AppStore i Google Play

2022 11 17 083310

2022 11 17 083310

Dziś ogólnopolska premiera aplikacji VolleyLand. Ultranowoczesna siatkarska Appka jest już dostępna w marketach AppStore i Google Play. To wirtualny dom siatkarskich lig w Polsce – PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi, a także reprezentacji Polski. Dla kibiców to możliwość wejścia do siatkarskiego świata i poznania siatkarzy i siatkarek! Wszystko w jednym miejscu!

Rzeczywistość rozszerzona (AR), trójwymiarowe skany siatkarek i siatkarzy, tysiące szczegółowych danych, statystyk i informacji, a do tego możliwość sprawdzenia się, zabawy i rywalizacji – to coś czego na rynku aplikacji sportowych jeszcze nie było. Do tego interaktywne gadżety – karty z zawodniczkami, zawodnikami i ich matematycznie wyliczonymi atrybutami oraz inne gadżety wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną.

– Kibice siatkarscy w Polsce od ponad 15 lat są rozpieszczani zwłaszcza znakomitymi wynikami polskich drużyn na arenach międzynarodowych – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A.. – Mówię tutaj nie tylko o naszej męskiej reprezentacji, która od 2006 roku dwukrotnie sięgnęła po mistrzostwo i wicemistrzostwo świata, ale także o drużynach klubowych z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle – najlepszym europejskim zespołem na czele. Czas jeszcze bardziej dopieścić najlepszych kibiców. Z myślą o nich zdecydowaliśmy się na stworzenie jednej z najnowocześniejszych na świecie aplikacji sportowych – VolleyLand.

Prace nad aplikacją trwały ponad rok. Poza standardową, ale nieodzowną opcją śledzenia spotkań najlepszych polskich lig i meczów reprezentacji na żywo i rozbudowanymi danymi statystycznymi, znajdą się w wkrótce m.in. trójwymiarowe postaci siatkarek i siatkarzy. Będzie można dowolnie obrócić i dokładnie obejrzeć z każdej strony. Zespół ludzi tworzących VolleyLand przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, by wykorzystując skaner 3D, zeskanować i wiernie odzwierciedlić w wirtualnym świecie najważniejsze postaci polskiej siatkówki.

Ważnym elementem VolleyLand jest grywalizacja dla użytkowników, opierająca się na trzech głównych obszarach: Fights, Quiz, Heroes. Każda kolejka PlusLigi czy TAURON Ligi będzie teraz okazją dla kibiców nie tylko do przeżywania emocji związanych z występami ich drużyn na boiskach, ale także gry i rywalizacji z innymi użytkownikami, a najlepsi w cotygodniowych rankingach otrzymają atrakcyjne gadżety – Digital Player Cards (zestawy kart) i Digital Team Cup (kubek) – z zaszytą w sobie opcją rzeczywistości rozszerzonej uruchamianej przez aplikację VolleyLand.

– VolleyLand – ta gra słów po raz pierwszy pojawiła się w przestrzeni publicznej przy okazji zachwytów nad organizowanymi przez nas Mistrzostwami Świata w 2014 roku. O meczu otwarcia na wypełnionym Stadionie Narodowym usłyszał cały, nie tylko siatkarski, świat. To my Polacy wyznaczaliśmy i wyznaczamy trendy w światowej siatkówce. Aplikacja VolleyLand to znowu wyprzedzenie o krok innych – tłumaczy Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski.

Aplikacja VolleyLand jest już dostępna na marketach Google Play i AppStore. Zarówno ściągnięcie, jak i korzystanie z niej, są bezpłatne. Będziemy ją systematycznie rozwijać a o kolejnych funkcjonalnościach informować na bieżąco.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024