Silesion.PL

serwis informacyjny

Vladislavs Gutkovskis w Rakowie Częstochowa do 2025 roku

Vladislavs Gutkovskis w Rakowie Czestochowa do 2025 roku

Vladislavs Gutkovskis w Rakowie Czestochowa do 2025 roku

Vladislavs Gutkovskis podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Łotysz na Limanowskiego 83 trafił przed sezonem 2020/2021. W czerwono-niebieskich barwach zanotował dotychczas 99 występów, zdobywając 31 bramek. 27-latek w ostatnich dwóch sezonach dwukrotnie świętował Puchar oraz Superpuchar Polski, a także wicemistrzostwo kraju.  

W swoim premierowym sezonie w barwach Rakowa strzelił 12 goli i znacznie przyczynił się do historycznych sukcesów klubu, jakim było najwyższe miejsce w Ekstraklasie oraz pierwsze trofeum Pucharu Polski. W poprzednim sezonie “Gutek” na swoim koncie zanotował jedno trafienie więcej. W obecnej kampanii zdobył dotychczas 6 bramek. 

– To dla mnie ważny moment. Myślę, że robię dodatkowy krok do przodu, bo wiem, że tutaj będę się mógł jeszcze rozwinąć i stać się lepszym piłkarzem. Przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, to trwa dalej. Nigdzie się nie wybieram, czuję się tutaj bardzo dobrze i cieszę się z przedłużenia kontraktu – mówi Vladislavs Gutkovskis. 

– Vladislavs to dla nas bardzo ważny zawodnik, który wpisuje się w nasz profil na pozycji numer 9. Wierzymy, że stać go na regularne zdobywanie bramek, które dadzą wiele radości kibicom, tak jak w finale Pucharu Polski czy meczu z Wisłą Płock oraz przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024