Silesion.PL

serwis informacyjny

Uzupełnienie komunikatu ws. stanu zdrowia członków drużyny hokejowej GieKSy Katowice

Uzupełnienie informacji z 4 sierpnia br. dotyczącej stanu zdrowia hokeistów i członka sztabu szkoleniowego hokejowej sekcji GKS-u Katowice.


Informujemy, że wyniki testów na obecność koronawirusa COVID-19 Grzegorza Pasiuta, Patryka Wajdy i trenera Ireneusza Jarosza dały wynik negatywny, podobnie jak w przypadku dyrektora sekcji Rocha Bogłowskiego oraz zawodników Patryka Krężołka, Mateusza Michalskiego, Oskara Krawczyka, Bartosza Fraszki i Mateusza Zielińskiego. Pozytywny wynik testu stwierdzono u Filipa Starzyńskiego, który obecnie przebywa w izolacji domowej i czeka na dalsze wytyczne sanepidu.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz pracowników hokeiści GKS-u Katowice, którzy uczestniczyli w zgrupowaniu reprezentacji Polski, przebywali do tej pory w tymczasowej izolacji i nie mieli bezpośredniego kontaktu z pozostałymi członkami drużyny. Po otrzymaniu wyników zostali zwolnieni z obowiązku kwarantanny i wrócili do treningów z zespołem 5 sierpnia br. Dzień później do zajęć dołączą Grzegorz Pasiut, Patryk Wajda oraz trener Ireneusz Jarosz.  

Będziemy na bieżąco informować o możliwych zmianach w planach przygotowań Klubu do sezonu 2020/2021.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024