Czytasz: Uwaga kierowcy, na drogach gęsta mgła

Uwaga kierowcy, na drogach gęsta mgła

IMGW ostrzega też przed silnym wiatrem

W środę o poranku kierowców zaskoczyła gęsta mgła. Wylane w całym województwie na drogę „mleko” ogranicza widoczność nieraz nawet do kilkudziesięciu metrów.

To nie koniec pogodowych utrudnień. IMGW ostrzega Beskid Śląski i Żywiecki przed silnym wiatrem. Dziś w nocy jego porywy mogą osiągnąć prędkość nawet 80 km/h, zaś średnia jego prędkość wyniesie od 30 do 40 km/h. Wiatr będzie wiał z południa.

Spokojniej ma być natomiast w ciągu dnia. Według prognoz ma być dziś słonecznie, nie powinno też padać, a temperatura osiągnie nawet 8 stopni Celsjusza.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
42 minut temu W kamienicy rozbił namiot. W nim hodował konopie

38-latek hodował marihuanę w centrum Częstochowy.

News
około 1 godziny temu Prognoza pogody: Jesienno-zimowa aura

Temperatura w okolicach zera. Trochę śniegu, trochę deszczu.

News
2 godzin temu Urodziła żywe dziecko. Później spaliła je w piecu

Makabryczne ustalenia z Ciecierzyna. Kobieta zabiła nie jedno, ale czwórkę noworodków?

News
2 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 14.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi