Czytasz: Uwaga, fani Dana Browna. Mamy prolog powieści "Początek"!

Uwaga, fani Dana Browna. Mamy prolog powieści "Początek"!

Początek, nowa powieść Dana Browna z Robertem Langdonem, profesorem Uniwersytetu Harvarda i specjalistą od symboli, już dziś trafia do polskich, w dniu światowej premiery książki.

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które „na zawsze zmieni oblicze nauki”. Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły mu rozgłos na całym świecie. Kirsch, który dwadzieścia lat wcześniej był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie, planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.

OTO FRAGMENT KSIĄŻKI. DAN BROWN "POCZĄTEK" DZIĘKI UPRZEJMOŚCI WYDAWNICTWA SONIA DRAGA

 

Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, która pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha…

DAN BROWN W POLSCE

3 października światowa premiera powieści Dana Browna "Początek".  W Polsce jego książki wydaje wydawnictwo Sonia Draga.  Autor przybędzie do Polski w październiku. 24 spotka się z Czytelnikami w Warszawie, 26 w Krakowie.

Rozmowa z Sonią Dragą o nowej powieści Browna wkrótce.

 

Czytaj więcej