Czytasz: Upiorne makijaże!
Kostium już wybrany, ale wciąż nie masz pomysłu na makijaż?

Halloweenowy makijaż musi być przede wszystkim... upiorny! Im bardziej tym lepiej. Pamiętaj, że do jego wykonania nie potrzebujesz specjalnych farb. Wystarczy twoja kosmetyczka! Na pewno znajdziesz w niej podkład, puder (najlepiej sypki), czarną kredkę do oczu i czerwoną szminkę. 

Ważne, aby makijaż pasował do twojej stylizacji. Jeżeli przebierasz się za wampirzycę, postaw na bladą cere, ciemny makijaż oczu i czerowone, ociekające krwią usta. Dla wzmocnienia efektu załóż wampirze zęby, które możesz zrobić sama! Zobacz jak!

wampirzyca

Makijaż na Halloween: zombie? a może jednorożec?

Jeżeli jesteś bardziej szalona i chcesz zrobić wrażenie na innych, możesz przeobrazić się w prawdziwe zombie! Fani serialu The Walking Dead na pewno będą zachwyceni.

Możesz postawić także na delikatniejszy i bajkowy look. Przebierz się za... jednorożca! W końcu kto nie lubi, tych cudownych stworzeń! Zobacz jak łatwo się w niego zmienić!

Pamiętaj, że halloween to doskonała okazja, żeby naprawdę zaszaleć! Nie bój się wyjścia w odważnej stylizacji. Najważniejsza jest dobra zabawa w iście upiornym towarzystwie!

halloweenmakeup

Czytaj więcej