Silesion.PL

serwis informacyjny

Umowa sponsorska pomiędzy Grupą Lotos a Pomorskim Klubem Hokejowym 2014

Lotos PKH Gdańsk – tak brzmi nazwa zespołu gdańskich hokeistów, występujących w Polska Hokej Lidze. We wtorek, 23 lipca, podpisano umowę sponsorską pomiędzy Grupą Lotos a Pomorskim Klubem Hokejowym 2014. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2019/2020.

Jeszcze w poprzednim sezonie gdańscy hokeiści grali jako MH Automatyka Gdańsk. W nowym sezonie na koszulkach zawodników pojawi się napis Lotos PKH Gdańsk – to efekt umowy pomiędzy Grupą Lotos a Pomorskim Klubem Hokejowym 2014, dotyczącej współpracy i działań promocyjno-reklamowych drużyny hokejowej seniorów Lotos PKH Gdańsk. Stosowne dokumenty we wtorek, 23 lipca, podpisali Jarosław Wittstock – wiceprezes zarządu Grupy Lotos ds. korporacyjnych oraz Bartosz Purzyński – prezes zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

Współpracę z klubem hokejowym rozpoczęliśmy już w ubiegłym roku i jesteśmy z niej zadowoleni. Postawa zawodników, którzy walczyli z mistrzem Polski jak równy z równym pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwychpowiedział Jarosław Wittstock.Klub sprostał też organizacyjnie naszym wymaganiom, dlatego chcemy być z nim nadal i to na jeszcze wyższym poziomie. Mam nadzieję, że przy udziale Grupy Lotos klub zrobi kolejny krok i będzie grał o coraz wyższe cele.

Wszystkie osoby zaangażowane w funkcjonowanie naszego klubu cieszy przede wszystkim fakt, że nasza współpraca z Grupą Lotos w ubiegłym sezonie została oceniona pozytywnie, dlatego dzisiaj możemy mówić o rozszerzeniu tej współpracy. Podpisanie umowy traktuję również jako zobowiązanie do rozwijania klubu pod względem sportowym oraz organizacyjnymdodał Bartosz Purzyński.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024