Czytasz: Wierszyk za świeżaka? Jest ich 600

Wierszyk za świeżaka? Jest ich 600

Pluszowe maskotki z Biedronki stały się fenomenem. Warzywa podbijają serca najmłodszych.

Polacy oszaleli na punkcie maskotek w kształcie warzyw i owoców to zabawki. Żeby je zdobyć, trzeba uzbierać określoną liczbę naklejek. Każde wydane 40 zł w sieci Jeronimo Martins Polska gwarantuje jedną naklejkę. To już druga akcja Biedronki. „Gang Świeżaków II” ponownie pojawił się w sklepach pod koniec sierpnia, zostanie tam do grudnia. Aby dostać Świeżaka juniora, wystarczy uzbierać 30 naklejek. 60 znaczków gwarantuje dużego Świeżaka. 

SPRAWDŹ: CHCIAŁ WYŁUDZIĆ ŚWIEŻAKI Z BIEDRONKI. CO ZROBIŁ?

W najnowszej edycji dostępne są:  Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Kalafior Krzyś oraz Borówka Basia. Juniorzy: Marcheweczka Marysia, Jabłuszko Antoś, Truskaweczka Tosia, Brokułek Bartuś oraz dwóch nowych bohaterów – Czosneczka Czesia i Bakłażanka Błażejka.

Świeżaki - Walka o naklejki

Gang Świeżaków budzi miłość u najmniejszych. Pragnienia dzieci pociągają rodziców do różnych pomysłów. Ostatnio w Kętach policja złapała 38-latka, który ukradł ze sklepu 700 naklejek. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

To nie jedyny przypadek, który zaskakuje. W internecie pojawiły się ogłoszenia, w których panowie oferują Świeżaki w zamian za wspólnie spędzone chwile... Walka o naklejki trwa w najlepsze. 

Ostatnio, Biedronka wyszła naprzeciw wszystkim łowcom Świeżaków i zaplanowała konkurs.

Wierszyk za świeżaka 

Każdy, kto wymyśli rymowankę, może zyskać pluszaka. Konkurs organizuje magazyn KropkaTV (gazeta sieci Biedronka). Do zdobycia jest 600 darmowych Świeżaków. Liczba maskotek związana jest z jubileuszowym 600. numerem magazynu. 

CZYTAJ TAKŻE: ŚWIEŻAKI ZA... SEKS?

Konkurs KropkiTV rozpoczął się 8 października i potrwa do końca miesiąca. Zadaniem uczestników jest ułożenie rymowanych życzeń, w których koniecznie muszą znaleźć się dwa wyrazy „KropkaTV” i „Świeżaki”. Zgłoszenia można wysyłać na trzy sposoby: SMS-em pod numer 7155 (treść wiadomości: SWIEZAKI. – po kropce życzenia) koszt SMS - 1,23zł VA, na adres e-mailowy swiezaki@kropkatv.pl lub tradycyjną pocztą na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „KONKURS ŚWIEŻAKI”.

Miłośników Gangu Świeżaków musimy rozczarować. W konkursie będzie można wygrać tylko wybrane maskotki. Nagrody to: Borówka Basia, Kalafior Krzyś, Groszek Grzesio i Rzodkiewka Żaneta. Juniorzy nie będą dostępni. 

Czytaj więcej