Czytasz: Uber nad Katowicami już jutro!

Uber nad Katowicami już jutro!

Akcja zapowiadana w lipcu, ze względu na złe warunki pogodowe została odwołana. Teraz ma rusza ponownie. Helikopter już lata nad Polską. Jutro dotrze do nas.

Uber to nie tylko samochody. W swojej flocie ma również łodzie, autobusy, a nawet riksze. Przewoźnik oferuje również lot helikopterem... Do tej pory, w Polsce był to mało spotykany i drogi środek transportu. Może się to zmienić za sprawą akcji promocyjnej amerykańskiej firmy.

Pod koniec maja kierowcy rozwozili stylowe koszulki z wizerunkiem śląska. Teraz czas, aby zaprosili nas na pokład helikoptera. 

Polskie miasta z lotu ptaka

Od dziś uberHELIKOPTER może być widziany w Polsce. Pierwsze loty odbędą się w Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Jutro (środa) helikopter pojawi się w Krakowie, Warszawie i Katowicach. W czwartek wszyscy znajdujący się w Gdyni, będą mogli skorzystać z tej usługi.

https://www.uber.com

Tak, jak w przypadku każdego przejazdu z Uberem, klienci wsiadający na pokład z góry wiedzą, ile zapłacą. Tym razem lot będzie kosztował 20 zł. Wycieczka potrwa 15 minut.

Jak zamówić helikopter? 

Wystarczy zalogować się do aplikacji, wprowadzić dowolne miejsce docelowe podróży, uzupełnić miejsce odbioru przez kierowcę i wybrać specjalną ikonę helikoptera. Następnie trzeba potwierdzić zamówienie i jeśli tylko helikopter będzie dostępny, kierowca, który znajduje się najbliżej klienta, zawiezie go na lądowisko.

W akcji będzie mogło wziąć udział po 10 osób z każdego miasta, każda z jedną osobą towarzyszącą. Łączna waga 2 pasażerów nie może przekraczać 210 kg. Pasażerowie nie mogą zabrać ze sobą na pokład żadnego bagażu. 

To jak? Spróbujecie?

Czytaj więcej