Silesion.PL

serwis informacyjny

Typując MŚ w zakładach eWinner możesz odebrać koszulkę Momenty wersja mundial

Typując Mundial w legalnych zakładach bukmacherskich eWinner odbierz pewne 20.000 pkt w programie lojalnościowym Klub eWinner! Do odebrania m.in. limitowana koszulka Momenty Piłkarskie eWinner x Gouda.

Każdego dnia zakłady eWinner będą publikować jedno zdarzenie, za które otrzymasz extra punkty. Wystarczy, że wrzucisz je na kupon (SOLO lub AKO) i zagrasz za min. 50 PLN.

Każdy dzień to inna wartość dodatkowych punktów. Zdarzenie za które otrzymasz ekstra punkty znajdziesz wyłącznie w kategorii BOOST KEW lub na podstronie MUNDIALOWY BOOST KEW zakładów eWinner.

W dniach 18-20.11 wrzuć na kupon “Padnie gol w 1. połowie” w meczu Katar – Ekwador i odbierz za to extra 800 pkt w programie lojalnościowym.

REGULAMIN PROMOCJI “MUNDIALOWY BOOST” (18.11-18.12.2022)

 1. Promocja „Mundialowy Boost” obowiązuje od dnia 18.11.2022 od godziny 10:00 do dnia 18.12.2022 do godziny 23:59.
 2. Niniejsza promocja „Mundialowy Boost” zwiększająca ilość punktów jest udostępniona w ramach programu Klub eWinner zgodnie z par. 3 ust. 3 REGULAMINU PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO „Klub eWinner”.
 3. Promocja polega na zwiększeniu ilości otrzymywanych punktów w programie lojalnościowym Klub eWinner za postawiony i rozliczony kupon spełniający warunki promocji.
 4. Każdego dnia trwania promocji zostanie udostępniony zakład w kategorii BOOST KeW, z tym że pierwszy zakład udostępniony 18.11.2022r. będzie dostępny do 20.11.2022r. którego zagranie skutkowało będzie otrzymaniem dodatkowych punktów.
 5. Wartość dodatkowych punktów, które klient może odebrać w ramach promocji w czasie jej trwania wynosi maksymalnie 20.000.
 6. Ilość dodatkowych punktów na dany dzień określona jest w nazwie zdarzenia oraz na dedykowanej stronie.
 7. Dodatkowe punkty zostaną przypisane do konta Gracza w Klubie eWinnera w terminie do 24 godzin licząc od rozliczenia kuponu.
 8. Zdarzenie z kategorii BOOST KeW może zostać zagrane na dowolnym kuponie (AKO, SOLO) za środki własne.
 9. Minimalna kwota zakładu kwalifikującego do otrzymania dodatkowych punktów wynosi 50 zł.
 10. Promocja łączy się z promocją „AKO Boost”.
 11. W przypadku wypłaty wygranej za pomocy funkcji Cashout dodatkowe punkty nie zostaną przyznane.
 12. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 13. Do promocji nie kwalifikują się serie kuponów na których znajdują się zdarzenia przeciwstawne.
 14. Każdego dnia w promocji może wziąć udział wyłącznie jeden klient rozumiany jako jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres e-mail, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon) oraz jedno konto bankowe, z którego została dokonana wpłata na betKonto.
 15. W przypadku naruszenia postanowień powyższego regulaminu klient zostanie wykluczony z promocji.
 16. W pozostałym zakresie obowiązuje regulamin Programu Lojalnościowego Klub eWinner.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x