Czytasz: Wielkie emocje dla fanów skoków. Jak wypadną Polacy?

Wielkie emocje dla fanów skoków. Jak wypadną Polacy?

Rusza Turniej Czterech Skoczni.

Ciąg dalszy emocji dla fanów skoków narciarskich. Już 30 grudnia rusza Turniej Czterech Skoczni 2018. Pierwszy konkurs odbędzie się w niemieckim Oberstdorfie. Gdzie oglądać skoki narciarskie 30.12.2017 online? Gdzie będzie transmisja TV z Oberstdorfu?

Turniej Czterech Skoczni 2018. Polacy w konkursie w Oberstdorfie

Podczas pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2018 w Oberstdorfie wystąpi pięciu Polaków.  Najciekawsza para w pierwszej serii skoków to Austriak Manuel Fettner i Polak Kamil Stoch. Na inaugurację 66. edycji narciarskiego Turnieju Czterech Skoczni zobaczymy także pojedynek Dawida Kubackiego z Włochem Alexem Insamem. Francuz Vincent Descombes Sevoie będzie rywalem Stefana Huli, a Piotr Żyła powalczy w Oberstdorfie z Francuzem Jonathanem Learoydem, który debiutuje w Pucharze Świata. Podczas premiery TCS 2018 zmierzą się także Polak Maciej Kot i Austriak Clemens Aigner. Zwycięzcy par awansują do serii finałowej konkursu w Oberstdorfie. Znajdzie się tam miejsce także dla pięciu przegranych z najwyższymi notami.

Skoki narciarskie 30.12.2017: Stream online

Gdzie zobaczyć skoki w Oberstdorfie w internecie? Transmisja z konkursu będzie dostępna w Eurosporcie. Start transmisji z Oberstdorfu o godz. 16:30. Jednak, aby zobaczyć inaugurację Turnieju Czterech Skoczni online, konieczne będzie wykupienie abonamentu. Skoków w internecie nie transmituje TVP1.

Skoki narciarskie 30.12.2017: Transmisja TV 

Jeśli jednak wolimy oglądać skoki narciarskie w TV, najlepszym rozwiązaniem będzie transmisja z Oberstdorfu w TVP1. Skoki w Oberstdorfie będzie także można zobaczyć na antenie Eurosportu 1. Początek konkursu o godz. 16:30.

Turniej Czterech Skoczni 2018 - terminarz

W Oberstdorfie rozpocznie się rywalizacja w Turnieju Czterech Skoczni 2018. Następnie skoczkowie pojawią się w Garmisch-Partenkirchen (konkurs noworoczny). W 2018 roku zobaczymy ich także w Innsbrucku i Bischofshofen (4 i 6 stycznia).

Czytaj więcej