Czytasz: Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax już wkrótce

Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax już wkrótce

Kiedy premiera?

Dokładnie w pierwsze urodziny serwisu, Showmax ogłasza datę premiery legendarnego już sitcomu Ucho Prezesa.

Ucho Prezesa SEZON 3. Kiedy premiera?

Trzeci sezon “zrekonstruowanego” serialu Ucho Prezesa zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca Ucho Prezesa pojawi się w Telewizji WP, a na kanale YouTube w kolejny czwartek, czyli 22 marca. W sumie powstanie 14 odcinków serialu Ucho Prezesa, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Co wydarzy się w trzecim sezonie Ucha Prezesa?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax Ucho Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy z nich zyskał prawie 10 mln wyświetleń. Zgodnie z danymi Google Trends „Rok 2017 w wyszukiwarce” Ucho Prezesa było także najczęściej wyszukiwanym hasłem w kategorii seriale. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. 18 lutego Telewizja zacznie emitować odcinki drugiego sezonu.

Ucho Prezesa w Showmax

Ucho Prezesa jest pierwszą Produkcją Oryginalną Showmax. Kolejne, które pojawiły się w serwisie w ciągu roku to: animacja dla dorosłych Egzorcysta, rozrywkowy show na żywo SNL Polska, serial Botoks Patryka Vegi, short Fanatyk z Piotrem Cyrwusem w roli głównej.

Ucho Prezesa 3 PREMIERA w Showmax

Premiera Ucha Prezesa 3 w Showmax - czwartek 15 marca

Ucho Prezesa 3 PREMIERA w Telewizji WP

Premiera w Telewizji WP - niedziela 18 marca

Ucho Prezesa 3 PREMIERA na YouTube

Premiera na kanale YouTube - czwartek 22 marca

Czytaj więcej