Czytasz: Trwa Open'er 2018! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Trwa Open'er 2018! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Na lotnisku w Gdyni-Kosakowo zebrały się dziesiątki tysięcy fanów muzyki.

Już kilka dni temu zostały wyprzedane ostatnie bilety. Kultowy już, Open'er Festiwal, jak zawsze, przyciągnął tłum ludzi i zgromadził najlepszych światowych i polskich artystów.

W tym roku pogoda okazała się być dużo łaskawsza niż w 2017. Poprzednia edycja była edycją pelerynek, kaloszy i kałuż. Tym razem fani mogą cieszyć się świetnymi koncertami w pięknym słońcu.

Na tegorocznej edycji można było usłyszeć niesamowitych Depeche Mode oraz Nick'a Cave'a and The Bad Seeds. Biegając w tłumie ludzi, sporą dawkę dobrej energii dała MØ, a Lauren Mayberry z zespołu Chvrches oczarowała swoim głosem cały Tent Stage.

Dla fanów hip-hopu i rapu wystąpili Migos, Rasmentalism, Vince Staples i Young Thug, a swój ostatni koncert, pod wspólnym szyldem Taconafide, zagrali Taco Hemingway i Quebonafide.

Z przedstawicieli młodej sceny, fani mogli zobaczyć na żywo delikatną i niepozorną, ale jakże uzdolnioną Sigrid z Norwegii, cudną Diankę z Wrocławia, o której jeszcze będzie głośno w najbliższych latach, a w sobotę usłyszymy m.in. Dawida Podsiadłę i polski duet Sonar.

Przed uczestnikami Open'era jeszcze prawie 2 dni doznań i niezapomnianych koncertów, m.in. Gorillaz, Yung Lean, Bruno Mars, Years&Years, Post Malone i Odesza.

fot. Alter Art