Czytasz: Trudny wieczór na bielskich drogach. Seria wypadków i kolizji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Trudny wieczór na bielskich drogach. Seria wypadków i kolizji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Deszcz daje się we znaki szczególnie na podbeskidzkich drogach.

Pogoda na pewno nie sprzyja przyjemnej jeździe. Drogi są śliskie, a widoczność kiepska. Deszcz daje się we znaki szczególnie na podbeskidzkich drogach. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku Białej, we wtorkowy wieczór miało miejsce kilka zdarzeń.

Tir wpadł w poślizg na DK1. Droga zablokowana

Około godziny 20. na Drodze Krajowej nr 1 w Bielsku Białej cieżarówka wpadła w poślizg i zastawiła drogę w poprzek. Droga w kierunku Katowic była całkowicie zablokowana. Sytuacja miała miejsce na ul. Warszawskiej, koło hurtowni Łakoć. Na szczęście inny kierowca pomógł poszkodowanemu opanować sytuację i ruch w tym kierunku jest znów drożny. 

4 samochody zderzyły się na S52

Do kolejnego zdarzenia doszło w Bielsku Białej na wysokości Makro w stronę Cieszyna. To ul. Bohaterów Monte Cassino (S52). Tam zderzyły się cztery samochody. Korek ma prawie 2 km. 

- Trzy osoby mają lekkie obrażenia. Natomiast ruch w kierunku Cieszyna jest całkowicie zablokowany. Stoi cała droga - dodaje dyżurny. 

Wypadek w Bielsku na "zakręcie mistrzów"

Wypadek też na tzw. bielskim zakręcie mistrzów. W kierunku Żywca samochód osobowy marki Hyundai wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne. To już szósty wypadek w tym miejscu dzisiaj i czterdziesty trzeci w tym roku. Podobna sytuacja miała miejsce na wysokości Komorowic. Mimo to, ruch na drodze S1 w kierunku Żywca odbywa sie płynnie i nikomu nic się nie stało.