Czytasz: Zaczęliśmy cykl treningów z gwiazdami

Zaczęliśmy cykl treningów z gwiazdami

Dziś ćwiczyli z nami znani ludzie regionu. Za tydzień czekamy na Państwa!

Silesion.pl razem z zarządem Stadionu i Urzędem Marszałkowskim, zapraszają na cykl pięciu treningów z gwiazdami sportu, filmu i estrady.

Zobacz krótką relację z biegu:

Zaczną politycy pod okiem Joanny Jóźwik

Chcesz zobaczyć jak biegają marszałek śląski czy prezydenci miast? Swój pierwszy trening odbyli z nami znani politycy, samorządowcy, ludzie biznesu, świata kultury i nauki. Towarzyszyła im medalistka Mistrzostw Europy, specjalistka od średnich dystansów, jedna z najlepszych sportsmenek świata, Joanna Jóźwik. 

A już za tydzień ćwiczyć tu z nami może każdy z Was. Biegacze będą usatysfakcjonowani. Stadion Śląski dysponuje bowiem najnowocześniejszą bieżnią, wykonaną z kauczuku typu Mondo i spełniającą standardy wymagane podczas największych światowych imprez lekkoatletycznych.

Przystojny góral z Zakopanego przyjedzie na Śląski

Każdy, kto się zgłosi wejdzie na teren Stadionu w niedzielę, 18 lutego. Tego dnia, Śląskim zawładnie porywający góral z Zakopanego.

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj.

Za pośrednictwem Facebooka, Instagrama i YouTube’a motywuje setki tysięcy Polek do ćwiczeń i zmiany stylu życia.

W wywiadzie, jakiego udzielił Silesion.pl zachwalał siłę wspólnych treningów:

- Jestem wykończony, ale bardzo szczęśliwy, niedawno wróciłem z treningu grupowego z moich rodzinnych stron i jestem niewiarygodnie naładowany pozytywną energią.

Trening z Qczajem rozpocznie się 18 lutego w samo południe. Weźmie w nim udział aż 800 osób. Zapisywać się będzie można od poniedziałku. Szczegóły opublikujemy wkrótce. 

Kolejny trening z Mikołajem Roznerskim

24 lutego (godz. 10-13) poćwiczymy z przystojnym Mikołajem Roznerskim. Aktor znany z serialu „M jak miłość”, przez sześć dni w tygodniu ostro trenuje na siłowni. Ostatnio zainteresował się też MMA.

Kolejne spotkania odbędą się 3 i 10 marca. Szczegóły wkrótce.

Do wspólnych ćwiczeń zachęca Kamil Durczok, który także będzie trenował na Śląskim:

- Ruch, sport, wysiłek, to wszystko co sprawia, że czujemy się młodsi, sprawniejsi, szczęśliwsi. To wszystko serwujemy w jedynym takim miejscu. W miejscu - legendzie. Bądźcie z nami w każdy najbliższy weekend na Śląskim.

Czytaj więcej