Czytasz: Trening zapisany w bransoletce
Wystarczy 35 minut treningu, żeby wymodelować sylwetkę i utrzymać dobrą kondycję. Sprawdź innowacyjny sprzęt Milon Q.

Milon Q to innowacyjny system do treningu obwodowego. Na bazie wieloletnich badań i doświadczeń stworzono łatwy i efektywny  trening. Opiekę nad ćwiczącymi sprawują fizjoterapeuci, co gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń.

Trening trwa nie dłużej niż 35 minut

Trening obwodowy  polega na przeplataniu krótkich okresów intensywnych ćwiczeń aerobowych (wykonywanych na maksymalnym poziomie intensywności) z przerwami na bardziej umiarkowane ćwiczenia siłowe. Obciążenie w fazie intensywnego i umiarkowanego wysiłku można ustalać dowolnie w zależności od swojej kondycji, jednak cały trening powinien trwać nie dłużej niż 35 minut. Dzięki długoletnim badaniom nad opracowaniem treningu obwodowego Milon Q udało się zwiększyć jego efektywność aż o 30% w stosunku do tradycyjnych ćwiczeń: nie czekamy na swoją kolej, nie martwimy się o ustawienie urządzeń, nie tracimy czasu na puste przebiegi i rozmowy ze znajomymi, system czuwa nad każdym ruchem i systematycznie dopasowuje trening do możliwości.

- Trening trwa 35 minut, może być więc alternatywą dla osób zapracowanych, które mają mało czasu. Mamy sześć maszyn siłowych, na mięśnie przednie, klatkę piersiową, plecy, brzuch, grzbiet. Do tego dwie maszyny kardio, gdzie spędzamy więcej czasu, by utrzymać tętno na odpowiednim poziomie i przyspieszyć metabolizm – mówią właściciele EvoMedicalSpa, w którym znajduje się studio Milon Q.

Milon Q może być wykorzystywany zarówno przez osoby początkujące 2-3 razy w tygodniu jako trening ogólnorozwojowy, jak i zaawansowane jako trening wybranych partii mięśni. Dzięki ergonomii i bezpieczeństwu, a także zaawansowanym możliwościom ustawień obciążeń jak i dynamicznej ich zmiany w trakcie treningu, Milon Q może być traktowany jako bezpieczna forma aktywności dla seniorów oraz osób powracających do zdrowia po urazach czy kontuzjach.

Jego zalety?

Nie trzeba już pamiętać wszystkich ćwiczeń, ustawień maszyn czy obciążeń. Bransoletka, którą ćwiczący otrzymuje na początku swojej przygody z Milon Q, zapamiętuje ustawienia urządzeń i pozwala poprawnie realizować program treningowy, który wyświetla się na monitorze. Dzięki temu ruchy są precyzyjne i poprawne, co niweluje ryzyko kontuzji, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo i efektywność treningu. Ważne, że plany treningowe są zmieniane przez prowadzącego trenera co 4-6 tygodni w celu optymalnego dostosowania do możliwości i oczekiwań klientów.

A po treningu zabiegi

W klubie EvoMedicalSpa klienci mogą poddać się nie tylko treningom, ale także zabiegom z zakresu kosmetologii estetycznej, np. ujędrniania, odchudzania czy modelowania sylwetki.

EvoMedicalSpa to wyjątkowe miejsce, które znajduje się w Chorzowie przy ul. Lwowskiej 34. Jest to prozdrowotne day-spa, zlokalizowane w pięknym zabytkowym budynku, w zacisznym miejscu blisko Parku Ślaskiego, 7 minut od Silesia City Center. Na przestrzeni 350 m2 znajdują dwie strefy: strefa beauty i strefa treningu prozdrowotnego MILON. Do tego własny, wydzielony parking przeznaczony dla klientów.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej – www.evomilon.pl.

Czytaj więcej