Czytasz: Trening z Roznerskim już dziś. Będziecie?

Trening z Roznerskim już dziś. Będziecie?

To będzie trzecia odsłona naszej akcji „Śląskie trenuje na Śląskim”!

Mikołaj Roznerski pojawi się dzisiaj na Stadionie Śląskim i poprowadzi trening. To będzie trzecia odsłona naszej akcji „Śląskie trenuje na Śląskim”. Po treningu naszych polityków pod okiem Joanny Jóźwik i ćwiczeniach z Qczajem, przyszła kolej na trzeci weekend na Śląskim.

Zobacz wideo z treningu z Qczajem:

Mikołaj Roznerski podbił serca Polek rolą Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”. Aktor zagrał też w serialach „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej” czy „Druga szansa”. Roznerski wystąpił w filmach „Karuzela”, „Volta” czy „Narzeczona na niby”, a 8 marca na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna „Kobieta sukcesu”, w której aktor zagrał jedną z głównych ról!

Zobaczcie galerię zdjęć z treningu z Qczajem:

Szczegóły spotkania:

Mikołaj Roznerski poprowadzi zajęcia dzisiaj o godz. 10.  Ze względu na pogodę aktor poprowadzi trening w sali sportowej nr. 1.  Prosimy uczestników, aby zgromadzili się przy bramce nr. 8. 

Żeby wziąć udział w treningu, wystarczyło wysłać swoje imię i nazwisko na adres mejlowy slaskietrenuje@silesion.pl, z dopiskiem „Trening z Roznerskim”. To co, zakładacie dres i przygotowujecie się na gigantyczną dawkę endorfin!

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
42 minut temu W kamienicy rozbił namiot. W nim hodował konopie

38-latek hodował marihuanę w centrum Częstochowy.

News
około 1 godziny temu Prognoza pogody: Jesienno-zimowa aura

Temperatura w okolicach zera. Trochę śniegu, trochę deszczu.

News
2 godzin temu Urodziła żywe dziecko. Później spaliła je w piecu

Makabryczne ustalenia z Ciecierzyna. Kobieta zabiła nie jedno, ale czwórkę noworodków?

News
2 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 14.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi