Czytasz: Trening z Roznerskim już dziś. Będziecie?

Trening z Roznerskim już dziś. Będziecie?

To będzie trzecia odsłona naszej akcji „Śląskie trenuje na Śląskim”!

Mikołaj Roznerski pojawi się dzisiaj na Stadionie Śląskim i poprowadzi trening. To będzie trzecia odsłona naszej akcji „Śląskie trenuje na Śląskim”. Po treningu naszych polityków pod okiem Joanny Jóźwik i ćwiczeniach z Qczajem, przyszła kolej na trzeci weekend na Śląskim.

Zobacz wideo z treningu z Qczajem:

Mikołaj Roznerski podbił serca Polek rolą Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”. Aktor zagrał też w serialach „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej” czy „Druga szansa”. Roznerski wystąpił w filmach „Karuzela”, „Volta” czy „Narzeczona na niby”, a 8 marca na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna „Kobieta sukcesu”, w której aktor zagrał jedną z głównych ról!

Zobaczcie galerię zdjęć z treningu z Qczajem:

Szczegóły spotkania:

Mikołaj Roznerski poprowadzi zajęcia dzisiaj o godz. 10.  Ze względu na pogodę aktor poprowadzi trening w sali sportowej nr. 1.  Prosimy uczestników, aby zgromadzili się przy bramce nr. 8. 

Żeby wziąć udział w treningu, wystarczyło wysłać swoje imię i nazwisko na adres mejlowy slaskietrenuje@silesion.pl, z dopiskiem „Trening z Roznerskim”. To co, zakładacie dres i przygotowujecie się na gigantyczną dawkę endorfin!

 

Czytaj więcej