Silesion.PL

serwis informacyjny

Transmisje z gal FAME MMA dostępne wyłącznie w serwisie CANAL+ online.

Oficjalnie ogłoszono, że od gali FAME 21, freak fightowe wydarzenia będą transmitowane wyłącznie w serwisie streamingowym CANAL+ online. To ogromna zmiana dla fanów, którzy dotychczas mogli oglądać gale na platformie famemma.tv.

Nowa oferta nie tylko umożliwia standardowy dostęp do transmisji gal FAME, ale również zapewnia dostęp do szerokiego katalogu filmów i seriali dostępnych na platformie CANAL+ online. Subskrybenci otrzymają także ekskluzywne materiały dodatkowe, w tym VOD archiwalnych gal FAME. Dzięki temu, dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego, fani będą mogli cieszyć się galami FAME na każdym urządzeniu – od komputerów i smartfonów, po tablety i telewizory.

Od 6 maja, fani będą mieli możliwość zakupu dostępu do nadchodzącej gali FAME 21. Do wyboru będą dwie opcje: subskrypcja za jedyne 39 zł miesięcznie lub jednorazowa płatność np. BLIKiem w kwocie 49 zł, która zapewni 30-dniowy dostęp do pakietu. Co istotne, subskrypcję będzie można anulować w dowolnym momencie, nawet od razu po dokonaniu płatności.

Ta nowa oferta dostarcza niezwykłą wartość, łącząc jakość transmisji z dostępem do bogatego katalogu filmów i seriali. W cenie poprzedniego pakietu BASIC, subskrybenci teraz otrzymają znacznie więcej, w tym ekskluzywne materiały związane z serią FAME.

Witamy wszystkich fanów FAME w gronie użytkowników serwisu streamingowego CANAL+ online. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, dlatego w CANAL+ online w cenie zakupu dostępu do wydarzenia obejrzycie nie tylko samą galę oraz ekskluzywne materiały dodatkowe FAME, ale również  świetne seriale, filmy, sport na żywo oraz dokumenty sportowe. Jednym z nich będzie przygotowany specjalnie dla Was serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim. Przed nami również premiery dwóch polskich seriali CANAL+ online przygotowanych dla Was – Prosta Sprawa i Algorytm Miłości, które będziecie mogli zobaczyć w serwisie. – powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ Polska. 

Obsługę techniczną i realizacyjną nadal będzie zapewniać StreamOnline, firma, która od samego początku towarzyszyła FAME. W tej kwestii nie ulegnie zmianie. Co więcej, za pomocą swoich danych logowania z platformy famemma.tv, wkrótce będzie możliwe również logowanie się do CANAL+ online, aby oglądać kolejne wydania FAME!

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy dzień w historii FAME. W przeciągu zaledwie sześciu lat stworzyliśmy największą federację freak fightową w Europie. Nawiązanie współpracy z ikoniczną wręcz marką, jaką jest CANAL + powoduje, że na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów. Niezmiernie cieszę się z faktu, że nasza współpraca owocuje jeszcze ciekawszą ofertą dla fanów FAME, którzy w cenie gali otrzymają dodatkowo dostęp do bogatego i atrakcyjnego katalogu treści CANAL+ online. – komentuje Krzysztof Rozpara, współwłaściciel federacji FAME.

Gale FAME 21 zaplanowano na 18 maja 2024 r. w gliwickiej PreZero Arenie. W walce wieczoru zobaczymy starcie Tomasza Adamka i Patryka „Bandury” Bandurskiego. W oktagonie zawalczą miedzy innymi Kasjusza “‘Don Kasjo” Życińskiego, Michała ‘Wampira” Pasternaka i ulubieńca Twitterowej społecznosci freak fightów, czyli Grzegorza “Greg” Gancewskiego.

CANAL+ Online i FAME nawiązały współpracę, co oznacza ogromne zmiany dla fanów freak fightów! Po raz pierwszy transmisja gali FAME będzie dostępna wyłącznie w serwisie CANAL+ Online. Co to oznacza dla widzów? Oto szczegóły:

  1. Dostęp do Gali FAME 21: Od  6 maja  będzie można zakupić dostęp do nadchodzącej gali FAME 21. Wybór będzie między subskrypcją za jedyne  39 zł miesięcznie  lub jednorazową płatnością np.  BLIKiem  w kwocie  49 zł, co da  30-dniowy dostęp  do pakietu. A to nie wszystko!
  2. Bogaty katalog filmów i seriali: Oprócz standardowego dostępu do oglądania gali FAME, w pakiecie będzie również dostęp do  bogatego katalogu filmów i seriali CANAL+ Online. To świetna okazja, aby cieszyć się zarówno freak fightami, jak i innymi produkcjami.
  3. Ekskluzywne materiały dodatkowe: Pakiet zawierać będzie możliwość obejrzenia ekskluzywnych materiałów dodatkowych, takich jak  VOD archiwalnych gal FAME. To gratka dla prawdziwych fanów!
  4. Wieloplatformowość: Dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego, galę FAME będzie można obejrzeć bez żadnych problemów na każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.
  5. Jakość i wygoda: Za cenę poprzedniego pakietu BASIC teraz otrzymacie  lepszą jakość, dostęp do katalogu filmów i seriali CANAL+ Online oraz szereg ekskluzywnych materiałów. To naprawdę korzystna oferta!
  6. Obsługa techniczna i realizacyjna: Firma  StreamOnline, z którą współpracujemy niemalże od samego początku FAME, nadal będzie zapewniać obsługę techniczną i realizacyjną. Nic się w tej kwestii nie zmienia.
  7. Logowanie z platformy famemma.tv: Dodatkowo, za pomocą swoich danych logowania z platformy  famemma.tv, niebawem zalogujecie się również do  CANAL+ Online, by oglądać kolejne wydanie FAME.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024