Silesion.PL

serwis informacyjny

Transmisja z FAME MMA 10 za darmo? Gdzie oglądać live stream?

SIL esion pl

SIL esion pl

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 rozpocznie się w sobotę 15.05.2021 o godzinie 19:30 i transmitowana będzie tylko w systemie PPV (Pay Per Viev). Dostep jest płatny i kosztuje 23,99 zł lub 29,99 zł (7-dniowy dostęp). Aby śledzić Fame MMA 10 na żywo w sieci, prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 23,99 PLN.

Dla niezdecydowanych organizacja Fame MMA wraz z Kanałem Sportowym postanowiła udostępnić za darmo transmisję z dwóch pierwszych pojedynków:

FAME MMA 10 LIVE 1080p + 7D VOD 29,99 PLN

 • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
 • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po gali
 • Dostęp live do Loży Szyderców
 • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po gali
 • Dostęp do gali FAME 7, 8, 9 przez 168h od momentu zakupu
 • Training Day – dzień z życia zawodnika FAME x8
 • Backstage Dzień I – zakulisowa relacja z media treningu i ważenia
 • Backstage Dzień II – zakulisowa relacja z gali
 • VIP Interview – szczere rozmowy z gośćmi VIP x4

FAME MMA 10 LIVE 720p + 48H VOD 23,99 PLN

 • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
 • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po gali

Ile kosztuje PPV Fame MMA 10?

FAME MMA w zapowiedzi jubileuszowej, dziesiątej gali sprytnie wykorzystuje hejt i niepochlebne opinie, które przez ostatnie dwa lata kierowane były pod adresem federacji, jako oryginalną formę promocji. Wyśmiewane i wielokrotnie krytykowane FAME MMA przebojem wdarło się na rynek i obecnie jest najpopularniejszą rozrywką spod szyldu Freak Fight MMA w Europie, a sprzedaż PPV pojedynczego wydarzenia sięga blisko 500 000 licencji!

Relacja odbędzie się w systemie PPV. Poniżej informacje o kosztach dostępu:

 • 23,99 zł – wersja podstawowa, zapewniająca jakość HQ oraz dostęp do nagrania przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia.
 • 29,99 zł – wersja premium, zapewniająca jakość HD oraz dostęp do nagrania przez siedem dni po zakończeniu gali.

Gdzie oglądać Fame MMA 10 za darmo?

Z pewnością pojawi się wiele nielegalnych transmisji z gali Fame MMA m.in na youtube czy na twitchu, jednak są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Takie “restreamy” są systematycznie banowane, a kanały zostają usunięte i blokowane. Najlepszym sposobem na oglądanie tanim kosztem transmisji FAME MMA, jest zebranie się wspólnie z kilkoma przyjaciółmi i sprawiedliwie podzielić niewielki koszty licencji. Prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 23,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 30 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”. Wojtek Gola, jeden z założycieli Fame MMA powiedział, że koszt organizacji i produkcji gali kosztuje kilka milionów.

Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie. (…) Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.(…) Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”

Jak wygląda karta walk Fame MMA 10?

Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków na gali FAME MMA 10 jest starcie Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego, z byłym fighterem UFC i KSW Normanem “Storminem” Parke broniąc swojego pasa króla oraz walcząc o kilogramową sztabkę złota, która warta jest ok. 100 tysięcy złotych. 15 maja w oktagonie zmierzą się także: Marcin Dubiel z Cezarym Nykielem, Mateusz Murański z Arkadiuszem Tańculą, Kamila Wybrańczyk z Martą Linkiewicz, Dawid Malczyński z Adrianem “Polakiem”, Dawid ‘Ambro’ Ambroziak z Piotrem Szczurkiem, Amadeusz “Ferrari” Roślik z Mateuszem ‘Haribo’ Gąsiewskim, Łukasz Lupa z Gabrielem ‘Arab’ Al-Sulwi, Michał Gała z Mikołajem Śmieszkiem, Piotr Pająk z Alanem Kwiecińskim.

FAME MMA 10. Karta walk

Pamiętaj – galę FAME obstawisz wyłącznie w Betclic!

Walka wieczoru

 • Kasjusz ‘Don Kasjo’ Życiński vs Norman Parke: 1.95 – 1.70

Pozostałe walki

 • Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: 2.02 – 1.65
 • Mateusz Murański vs Arkadiusz ‘Aroy’ Tańcula: 5.25 – 1.10
 • Kamila Wybrańczyk – Marta Linkiewicz: 1.25 – 3.30
 • Dawid Malczyński vs Adrian ‘Polak’ Polański: 1.42 – 2.50
 • Dawid ‘Ambro’ Ambroziak vs Piotr „Miejski drwal” Szczurek: 1.40 – 2.60
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik – Mateusz ‘Haribo’ Gąsiewski: 1.12 – 4.75
 • Łukasz Lupa vs Gabriel ‘Arab’ Al-Sulwi: 3.85 – 1.18
 • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek: 1.45 – 2.45
 • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński: 1.18 – 3.85

Jak obstawiać Fame MMA w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów przed walką wymaga od nas dokładnego rozeznania sytuacji danego zawodnika. Na początku trzeba obowiązkowo sprawdzić jak wyglądały rozstrzygnięcia w poprzednich walkach. Od tego czy zawodnik wygrywa głównie za pomocą nokautów, czy liczy na większą ilość punktów może zależeć cała nasza strategia obstawiania. Każdy z zawodników prezentuje swój własny odrębny styl, który najlepiej zobaczyć oglądając filmiki z poprzednich gal. Przyjmijmy np., że zawodnik A lubi zwyciężać za pomocą nokautów i robi to bardzo szybko. Zawodnik B tymczasem nie lubi walczyć w stójce i zawsze próbuje sprowadzić swojego przeciwnika do parteru. Walka taka zakończy się raczej remisem i rozstrzygnięciem punktowym. Dlaczego? Dlatego, że żaden z zawodników nie będzie chciał wdawać się w bójkę w sytuacji za którą nie przepada, więc zanim dojdzie do jakichś większych akcji, walka powinna mieć się już ku końcowi. Ogromne znaczenie ma także sam cel tej walki. Jeśli jest to walka o tytuł, to z pewnością dużo bardziej zdeterminowany będzie zawodnik, który nie posiada pasa i chce wszystkim udowodnić swoje umiejętności. Z drugiej zaś strony jeśli wszyscy uważają właściciela pasa za przypadkowego zdobywcę, to na pewno będzie on chciał pokazać wszystkim na co go stać. Jak widać nie jest to takie proste.

Dołącz do Betclic pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 550 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: LEGALNYPL, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.W Betclic czeka na Ciebie najlepsza oferta na zakłady sportowe online, a zatem sporo możliwości, by cieszyć się z wygranej! Niezależnie od tego, jaki sport lubisz najbardziej, w Betclic znajdziesz coś dla siebie. Bogata oferta zakładów pozwoli Ci przeżywać sportowe emocje jeszcze lepiej.
Już teraz załóż konto i pamiętaj o kodzie rejestracyjnym LEGALNYPL.

Najlepszy kod promocyjny LEGALNYPL u bukmachera – tylko w Betclic!

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

 1. 1) Naciśnij “zarejestruj się” i wypełnij prosty formularz
 2. 2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
 3. 3) Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback nawet do 550 zł!

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

W obecnych czasach ogromną pomocą typera są wszelkiego rodzaju media społecznościowe oraz wiadomości dostępne w Internecie. Przed walką zawodnicy lubią chwalić się tym jak trenują. Jeśli profil instagramowy jednego z walczących jest pusty lub mało związany z treningiem może to coś znaczyć. Szczególnie jeśli wcześniej regularnie wrzucał zdjęcia z siłowni. Należy jednak uważać, gdyż nie jest to wiarygodne źródło informacji. Można je traktować tylko jako wskazówkę.

Ponadto, dużą role gra także wzrost i masa zawodnika oraz jego wiek, a co za tym idzie wytrzymałość i doświadczenie. Zanim zaczniemy obstawiać zakłady na sztuki walki musimy wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Zakłady MMA na żywo – czy mają sens?

Nie ma nic lepszego niż możliwość pooglądania swoich ulubionych zawodników walczących na ringu i obstawianie na podstawie tego, co zobaczymy. Czy jednak obstawianie na żywo ma sens? Oczywiście. Należy być jednak bardzo uważnym, gdyż w sztukach walki bardzo często o wyniku decyduje moment, a zawodnik, który dotychczas niczym się nie wyróżniał, nagle staje się dzikim tygrysem i sprowadza wroga do parteru.

Oglądając walkę musimy skupić się na ruchach zawodników. Jeśli jeden z nich tylko unika ciosów i osłania się, ale robi to bezpiecznie i dynamicznie to znak, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jego celem jest zmylenie przeciwnika i pokazanie mu, że ma do czynienia z osobą totalnie nie w formie. Nie dajmy się jednak zmylić. Nam jest dużo łatwiej przeanalizować sytuację, jako iż nie jesteśmy w ciągłym zagrożeniu i nie jesteśmy okładani regularnie przez przeciwnika. Co innego jeśli mamy wrażenie, że zawodnik ledwo słania się na nogach, część ciosów blokuje, resztę przyjmuje. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwala się niepotrzebnie obijać, więc taka sytuacja może nam dać do zrozumienia, że jednak coś idzie totalnie nie po myśli jednego z zawodników i można zaryzykować grę przeciwko niemu. Niestety, takie sytuacje są także bardzo często wychwytywane przez pracowników firm bukmacherskich i zanim zdecydujemy się coś obstawić, kurs zapewne spadnie na łeb, na szyję. Warto jednak śledzić i przyglądać się wszystkiemu, gdyż nierzadko uda nam się być szybszym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024