Czytasz: Tragiczny wypadek na DTŚ. Zobacz nagranie!

Tragiczny wypadek na DTŚ. Zobacz nagranie!

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 16 września około godziny 8:12 w Katowicach, na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Chorzowa. W zdarzeniu zginęła 68-letnia kobieta.

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzi śledztwo powierzone przez Prokuraturę Rejonową Katowice Zachód w sprawie wypadku drogowego.

Do wypadku doszło 16 września 2017 roku. około godz. 8:12 w Katowicach, na Drogowej Trasie Średnicowej prowadzącej w kierunku Chorzowa. Jak ustalono, doszło do zderzenia trzech samochodów marki BMW serii 3, Volvo V40 i Renault Trafic. Po zderzeniu pojazdy poślizgiem przemieściły się na prawe pobocze i po przełamaniu bariery energochłonnej, dachowały, spadając na niżej biegnącą, równoległą drogę prowadząca do centrum handlowego. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 68-letnia kierującą Volvo.

Zobaczcie nagranie z monitoringu:

Osoby będące świadkami tego wypadku, mające jakiekolwiek informacje, bądź posiadające nagranie z kamery samochodowej, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach- pokój 446 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 32 200 2309 w godz. 08.00 do 15.00 lub całodobowo- 32 200 2777. 

Materiały: Policja Śląska

Czytaj więcej