Czytasz: Atak nożownika w Rudzie Śląskiej. 26-latek zabił babcię

Atak nożownika w Rudzie Śląskiej. 26-latek zabił babcię

Nie żyje jedna osoba, dwie kolejne są w bardzo ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 9. w Rudzie Śląskiej. Ratownicy Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego zostali poinformowani przez świadka zdarzenia, że w oknie jednego z domów przy ul. Sikorek widać zakrwawioną postać. Na miejscu pojawiły się 4 zespoły ratownictwa medycznego, a także policja.

Ze wstępnych informacji wynika uzyskanych od ratowników wynika, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosła starsza kobieta. Dwóch mężczyzn zostało ciężko rannych. Ratownicy WPR na miejscu udzielili im pierwszej pomocy i przewieźli do szpitali w Rudzie Śląskiej-Goduli oraz Chorzowie. Ranny jest też prawdopodobny sprawca ataku.

CZYTAJ TAKŻE: ATAK NOŻOWNIKA W CZĘSTOCHOWIE

Jak twierdzi policja, w jednym  z domów przy ul. Sikorek rozegrała się straszna tragedia. 26-letni mężczyzna zamordował swoją 80-letnią babcię i ranił nożem swojego ojca i brata.

23-letni brat nożownika z ranami trafił do szpitala w Chorzowie. Ich 64-letni ojciec przetransportowany został natomiast do szpitala w Rudzie Śląskiej. Do szpitala trafił również nożownik.

Arkadiusz Ciozak, rzecznik prasowy rudzkiej policji informuje, że na miejscu zdarzenia cały czas trwają czynności, które mają wyjaśnić okoliczności i przyczyny tragedii.

Czytaj więcej