Czytasz: Top 5 prezentów dla niej na mikołajki

Top 5 prezentów dla niej na mikołajki

Mikołajki coraz bliżej a ty wciąż nie wiesz co jej kupić? Podpowiadamy!

Prezent jaki podarujesz bliskiej osobie powinien być uzależniony od jej zainteresowań i charakteru. Warto wsłuchać się w to, co mówi druga osoba. Może w jakiś sposób podpowiedziała ci, co możesz jej kupić?

Prezent na mikołajki: Dla eleganckiej kobiety

Każda elegancka kobieta lubi dobrze pachnieć. I nie może to być byle jaki zapach. Postaw na intensywne zapachy, które nie wywietrzeją po minucie i dodadzą pewności siebie obdarowanej osobie.

foto: douglas.pl

Prezent na mikołajki: Dla perfekcjonistki

Lubi mieć wszystko zaplanowane na tip top? Świetnym prezentem dla niej będzie kalendarz czy planer. Zbliża się kolejny rok, więc na pewno spodoba jej się taki podarunek, który sprawi, że o niczym nie zapomni. A jeżeli jest kreatywna postaw na notatnik, za pomocą którego zrobi swój własny planer!

foto: empik.com

Prezent na mikołajki: Dla móla książkowego

To oczywiste. Jeżeli uwielbia książki i wręcz je „pożera”, kup jej książkę. Sprawdź nowości na rynku wydawniczym i przejrzyj jej zbiory książkowe. Na pewno znajdziesz coś czego jeszcze nie czytała!

foto: empik.com

Prezent na mikołajki: Dla gadżeciary

Uwielbia wszelkie gadżety? Postaw na personalizowane gadżety! Będzie to wyjątkowy prezent dla twojej bliskiej osoby.

Prezent na mikołajki: Dla fanki

Na jej półce brakuje płyty ulubionego artysty? Albo zespołu? Zmień to! Na pewno wiesz, czego najchętniej słucha. Najnowsza płyta świetnego piosenkarza, którego ubóstwia będzie świetnym rozwiązaniem!

 

Czytaj więcej

 

Komentarze
To cię zainteresuje