Silesion.PL

serwis informacyjny

Tomasz Smokowski piątym ambasadorem marki ETOTO

Kolejnym, bo już piątym ambasadorem marki ETOTO został znany dziennikarz sportowy, popularny Smoku, czyli Tomek Smokowski

Na zdjęciu ambasadorowie: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Michał Pol

O fakcie poinformowano na prowadzonych przez ETOTO mediach społecznościowych:

W końcu OFICJALNIE 🙂 Witamy na pokładzie Tomka Smokowskiego! #PiątyWspaniały

Od dzisiaj powiększa się ekipa ETOTO w #MisjaFutbol. W imieniu Tomka, Mateusza Borka i oczywiście prowadzącego Michała Pola zapraszamy na show!

Do tej pory funkcję ambasadorów marketingowych firmy Zakłady Bukmacherskie eToto pełnili dziennikarze sportowi Telewizji Polsat Mateusz Borek i Roman Kołtoń oraz dziennikarz sportowy Michał Pol i ekspert piłkarski Polsatu Tomasz Hajto.

 

Etoto od dobrych lat cieszy się bardzo dobrą opinią, szczególnie wśród klientów zainteresowanych przede wszystkim zakładami na mecze polskiej ekstraklasy. Firna posiada kilkadziesiąt punktów zlokalizowanych na terenie prawie całej Polski. Jeżeli chodzi o witrynę internetową eToto, to w pierwszej kolejności rzuca się w oczy przejrzysty, czytelny interfejs, dzięki któremu korzystanie ze strony jest proste i intuicyjne.

Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto promują Zakłady Bukmacherskie eToto

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).