Czytasz: Tom Hanks na balu w Bielsku-Białej?

Tom Hanks na balu w Bielsku-Białej?

Trwa licytacja, z której dochód przekazany zostanie na rzecz bielskiego Szpitala Pediatrycznego.

Jej finał odbędzie się 21 kwietnia w hotelu Klimczok & SPA w Szczyrku na trzecim balu akcji „Nie wypada nie pomagać”.

- Podczas imprezy spróbujemy połączyć się online z Tomem Hanksem – mówi w rozmowie z nami Monika Jaskólska, organizatorka akcji charytatywnej oraz pomysłodawczyni inicjatywy Bielsko-Biała dla Toma Hanksa.

Przypomnijmy, pod koniec listopada tamtego roku bielszczanka Monika Jaskólska zainicjowała zbiórkę pieniędzy na zakup Fiata 126 p dla Toma Hanksa, po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia, na których znany aktor pozuje z maluszkiem.

Jak podaje portal www.m.bielsko.biala.pl, amerykański aktor już wcześniej zapowiedział przekazanie środków finansowych na rzecz bielskiej akcji charytatywnej.

W tym roku dochód z licytacji i sprzedanych zaproszeń przeznaczony zostanie na wyposażenie tworzonego oddziału psychiatrii dziecięcej bielskiego Szpitala Pediatrycznego.

A „gwiazdą” licytacji jest maska malucha z 56 autografami gwiazd, m.in. Adama Małysza, Małgorzaty Foremniak, Piotra Żyły, Julii Pietruchy, Macieja Stuhra, Ewy Farnej, czy braci Golec.

Cena wywoławcza maski to 1500 zł. Wśród innych atrakcji do wylicytowania jest pobyt w trasie koncertowej z zespołem Feel, wagonik kolejki gondolowej na Szyndzielnię, lot helikopterem z Rafałem Sonikiem, kolacja z pogodynką stacji Nowa.TV Olą Kot czy umycie naczyń po obiedzie przez Irka Bieleninika.

Informacje o balu: TUTAJ

źródło: www.m.bielsko.biala.pl

Czytaj więcej