Czytasz: Tobie też nie działa Facebook?

Tobie też nie działa Facebook?

Masz problem z zalogowaniem się do Facebooka? Bądź cierpliwy. Trwają prace serwisowe.

Chcesz zalogować się do Facebooka i sprawdzić, co się dzieje u znajomych. Nie da się. Pojawia się lekka irytacja, a za nią komunikat:

„Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń”.

O co chodzi? Z pomocą przychodzi nam portal społecznościowy, który wyjaśnia, co oznacza, że „korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe”.

- Zazwyczaj oznacza to, że dokonujemy usprawnień w odniesieniu do bazy danych, w której Twoje konto jest zapisane. Mimo że proces ten nie ma wpływu na konto, przez pewien czas nie będzie można korzystać z witryny – czytamy na stronie portalu. I jeszcze: - Pamiętaj, że nie prowadzimy prac konserwacyjnych na wszystkich kontach jednocześnie. Znajomi mogą mieć dostęp do witryny, mimo że Twoje konto jest nadal niedostępne.

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
10 minut temu Metropolia chce powołać Fundusz Noblowski. W budżecie nawet 4 mln zł.

Światowej klasy naukowcy i laureaci nagrody Nobla będą prowadzić zajęcia dla studentów uczelni na terenie metropolii.

News
około 1 godziny temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
4 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
5 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
5 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.