Czytasz: To nie pierwsze morderstwo w Lesie Murckowskim?

To nie pierwsze morderstwo w Lesie Murckowskim?

"Teraz w tym samym miejscu to samo" - twierdzi nasz Czytelnik. Co na to policja?

W środę w pobliżu polany biwakowej w Lesie Murckowskim znaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że został on zamordowany. Wstępne wyniki sekcji wykazały bowiem, że jego bezpośrednią przyczyną śmierci była rana kłuta szyi. Mężczyzna miał także trzy rany kłute i jedną ciętą dolnej wargi, a jego ciało było nadpalone.

18-latek pokazał jak zabił [FILM Z WIZJI LOKALNEJ]

WSTĘPNE WYNIKI SEKCJI ZWŁOK ZAMORDOWANEGO W LESIE MURCKOWSKIM MĘŻCZYZNY SĄ SZOKUJĄCE!

Policja wciąż ustala jego tożsamość, wiadomo tylko, że mężczyzna był między 30 a 40 rokiem życia. Jego ciało odnalazły dwie kobiety, które były na spacerze z psami. Zwierzęta doprowadziły je do ciała mężczyzny.

TYLKO U NAS: W LESIE MURCKOWSKIM ZNALEZIONO ZWŁOKI. MAMY NOWE FAKTY!

To nie pierwsze morderstwo?

Po tych makabrycznych doniesieniach napisał do nas Czytelnik, który twierdzi, że to nie pierwsze morderstwo, do jakiego mogło tu dojść w ostatnich miesiącach.

- Mieszkam po sąsiedzku i często spaceruję w tym rejonie – pisze. - Będąc na spacerze z synem, zauważyłem jak policja w tym samym miejscu, pakuje zwłoki młodego mężczyzny do karawanu – opisuje dalej.

Nasz Czytelnik przekonany był, że młody mężczyzna zmarł po jakiejś imprezie organizowanej na tutejszym polu biwakowym.

- Teraz w tym samym miejscu to samo – pisze.

Znaleziono zwłoki 

Ewelina Stępień-Hajda z katowickiej policji potwierdza, że pod koniec sierpnia faktycznie ujawniono zwłoki, ale w nieco innym rejonie, bo przy stawikach w Katowicach-Ochojcu. Jak się dowiadujemy, zwłoki należały do osoby zaginionej i cały czas trwają ich badania w celu ustalenia tożsamości.

- Zwłoki były w fazie rozkładu, przeprowadzamy badania DNA – mówi Ewelina Stępień-Hajda.

Policja przypuszcza jednak, że w tym wypadku mamy do czynienia ze śmiercią naturalną z wykluczeniem udziału osób trzecich.

Czytaj więcej