Czytasz: To nie koniec sprawy Alicji z Rybnika

To nie koniec sprawy Alicji z Rybnika

Po śmierci dziewczyny ktoś publikował zdjęcia i wysyłał wiadomości z jej konta w mediach społecznościowych.

- To chore i straszne - nie kryją znajomi zmarłej nastolatki.

Profil tragicznie zmarłej Alicji z Rybnika  na Facebook'u wygasł. Dopiero dziś. Pomimo śmierci dziewczyny, na jej koncie w mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać nowe zdjęcia. Ktoś włamał się i przejął jej profil. Wysyłał też makabryczne wiadomości opatrując je ikonami duszków. Znajomi i rodzina dziewczyny byli wstrząśnięci. Policja zaapelowała do znajomych nastolatki, żeby zgłaszali na komendę policji w Rybniku każdą informację otrzymaną z konta zmarłej.

Rybnik żegna zamordowaną nastolatkę

- Zgłosiła się osoba, która przekazała nam informacje o otrzymaniu wiadomości z konta założonego na jednym z portali społecznościowych, które należało do zmarłej nastolatki - przyznaje rybnicka policja

17-letnia Alicja została zamordowana w nocy z 2 na 3 lutego. Kryminalni z katowickiej komendy wojewódzkiej i komendy w Rybniku zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo młodej kobiety. Adrian P., mieszkaniec Rybnika, próbował zacierać ślady przestępstwa. Policjanci przeprowadzili też wizję lokalną z udziałem mężczyzny podejrzanego o zamordowanie 17-latki. Został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzut zabójstwa nastolatki, grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

Czytaj więcej