Silesion.PL

serwis informacyjny

Titas Milašius przeszedł z Wisły Płock do Podbieskidzia Bielsko-Biała

Titas Milasius przeszedl z Wisly Plock do Podbieskidzia Bielsko Biala

Titas Milasius przeszedl z Wisly Plock do Podbieskidzia Bielsko Biala

Młodzieżowy reprezentant Litwy Titas Milašius nie jest już piłkarzem Wisły Płock. 20-latek nie przedłużył wygasającego 30 czerwca kontraktu i został wolnym zawodnikiem.

Litwin kontrakt z płockim klubem podpisał w lutym 2019 roku. W rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy zadebiutował w lipcu 2019 roku w spotkaniu 2. kolejki, w którym mierzyliśmy się na wyjeździe z Lechem Poznań. Urodzony w Wilnie pomocnik w ostatnim czasie na zasadzie wypożyczenia reprezentował również barwy Escoli Warszawa, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a ostatnio Skry. W drużynie z Częstochowy, z którą finalnie wywalczył awans na zaplecze ekstraklasy, wystąpił w 17 spotkaniach, notując jedno trafienie.

W minioną sobotę Milašius podpisał 2-letni kontakt z tegorocznym spadkowiczem z ekstraklasy Podbieskidziem Bielsko-Biała.

fot. Michał Łada

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author