Czytasz: Termin sharenting jest ściśle związany... [PYTANIE W MILIONERACH]

Termin sharenting jest ściśle związany... [PYTANIE W MILIONERACH]

Znasz odpowiedź?

W najnowszym odcinku prowadzący teleturniej TVN Hubert Urbański zapytał: "Termin sharenting jest ściśle związany..."

Jaka jest odpowiedź na pytanie "Termin sharenting jest ściśle związany..."

Odpowiedzi, jakie dostał gracz na pytanie: "Termin sharenting jest ściśle związany...":

  • D. ze sportem wyczynowym
  • C. z dziećmi
  • B. z hazardem online
  • A. z motoryzacją

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Termin sharenting jest ściśle związany..."

  • C. dziećmi

Co to jest sharenting?

Sharenting (lub overshreating) to termin używany do opisywania nadużywania mediów społecznościowych przez rodziców w celu udostępniania treści związaych z ich dziećmi. Trwa debata, w jaki sposób rodzice mogą zrównoważyć swoje prawo do dzielenia się z zainteresowanymi prywatnością ich dziecka. Pediatrzy zaczynają rozważać, w jaki sposób sharenting wpływa na dobre samopoczucie w dzieciństwie i na życie rodzinne.

Milionerzy TVN

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych na świecie, od momentu premiery teleturnieju "Who Wants to Be a Millionaire?" w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach. W Polsce od początku "twarzą" Milionerów jest prowadzący Hubert Urbański. Program stał się inspiracją dla Oskarowego filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, a legendarny zwrot "czy to twoja ostateczna odpowiedź?" wszedł do języka potocznego na stałe.

Na całym świecie jest ponad 150 zwycięzców głównej nagrody. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana w Milionerach padła tylko raz – 28 marca 2010 roku. Wtedy poprawnej odpowiedzi na pytanie za największą stawkę udzielił Krzysztof Wójcik.

Milionerzy TVN to teleturniej, w którym by wygrać milion należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. Gracz ma do dyspozycji cztery podpowiedzi do każdego z pytań, a w drodze po milion może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Czytaj więcej