Silesion.PL

serwis informacyjny

Ten sam charakter, nowe oblicze. Siatkarska GieKSa rozpoczyna sezon 2023/2024 PlusLigi

fot. Youtube/GKS Katowice

22 października to data, którą wszyscy fani siatkówki w Polsce z niecierpliwością czekają – rozpoczyna sezon 2023/2024 PlusLigi. Dla drużyny GKS-u Katowice będzie to ósmy sezon w PlusLidze, uważanej za jedną z najlepszych siatkarskich lig w Europie. To wielkie wydarzenie nie tylko dla katowickich kibiców, ale także dla wszystkich miłośników sportu w kraju.

GKS Katowice, znany ze swojej waleczności i ambicji, postanowił na ten sezon przyjąć nowe oblicze. Mottem przewodnim klubu na sezon 2023/2024 jest hasło “Ten sam charakter, nowe oblicze”, co doskonale oddaje ducha drużyny. Siatkarze GieKSy słyną z determinacji i charakteru na boisku, co pozwoliło im wielokrotnie pokonać teoretycznie mocniejszych rywali. Teraz nadszedł czas na kolejne wyzwania.

Przegłosowano wiele zmian kadrowych w drużynie GKS-u Katowice po zakończeniu poprzedniego sezonu. Do zespołu dołączyli tacy zawodnicy jak rozgrywający Łukasz Kozub i Piotr Fenoszyn, środkowi Bartłomiej Krulicki, Łukasz Usowicz i Maciej Wóz, oraz przyjmujący Lukas Vasina i Marcin Waliński. Ponadto kibice będą mieli okazję oglądać w akcji zawodników, którzy występują w Katowicach od lat, takich jak Jakub Jarosz, Bartosz Mariański i Jakub Szymański. Sztab szkoleniowy także został wzmocniony drugim trenerem Emilem Siewiorkiem i statystykiem Maciejem Barczyńskim.

Ważnym momentem na drodze do sukcesu są również pierwsze domowe spotkania w sezonie. Drużyna GKS-u Katowice zaprasza kibiców na hale OS Szopienice, gdzie odbędą się dwa ciekawe pojedynki. Pierwszy z nich rozpocznie się 22 października o godzinie 20:30, kiedy to GieKSa zmierzy się z zespołem Trefl Gdańsk. Drugie spotkanie odbędzie się 30 października o godzinie 17:30 i przeciwnikiem będzie Ślepsk Malow Suwałki. Bilety na te mecze są już dostępne. Ceny biletów w sezonie 2023/2024 PlusLigi wynoszą: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych – kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Bilety można zakupić online na stronie bilety.gkskatowice.eu lub stacjonarnie w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13) oraz w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice (Bukowa 1A) oraz w kasach hali w dniu meczowym.

GKS Katowice ma też coś specjalnego dla swoich kibiców. W dniu 22 października organizowany jest darmowy transport dla wszystkich fanów, którzy chcą wesprzeć swoją drużynę. Autokar PLUSLIGA KATOWICE rozpocznie swoją trasę na przystanku Katowice Sądowa (stanowisko 2B w kierunku Silesia City Center) o godzinie 19:10 i zawiezie kibiców pod halę OS Szopienice. Po zakończeniu meczu, autobus wyruszy z powrotem. Dla tych, którzy wolą dojechać samochodem, dostępne są dwa parkingi w pobliżu hali, łącznie na 150 miejsc.

1. Katowice Sądowa – odjazd o godz. 19:10

2. Katowice Strefa Kultury NOSPR – godz. 19:20

3. Katowice Strefa Kultury – godz. 19:23

4. Katowice Zawodzie Centrum Przesiadkowe – godz. 19:28

5. Katowice Szopienice Hala Sportowa, ul. 11 Listopada 16 – godz. 19:40

Ten sezon PlusLigi zapowiada się niezwykle emocjonująco dla kibiców GKS-u Katowice. To będzie okazja do śledzenia zmian w drużynie i wspierania swoich ulubionych siatkarzy. Nowe oblicze drużyny i charakterystyczny duch walki zachęcają do udziału w tych wyjątkowych sportowych wydarzeniach. Wszystkich miłośników siatkówki zachęcamy do wsparcia GieKSy w nadchodzącym sezonie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023