Czytasz: Teatr Zagłębia w Nowy Rok wejdzie premierą

Teatr Zagłębia w Nowy Rok wejdzie premierą

Nadia ma utrzymać w tajemnicy romanse małżeństwa. Czy jej się uda?

„Pomoc domowa” Marca Camolettiego to najnowsza propozycja sosnowieckiego Teatru Zagłębia.

Nadia, niezastąpiona pomoc domowa, rozpoczyna pracę u małżeństwa Olgi i Norberta. Szybko się jednak okazuje, że w jej zakres obowiązków nie wchodzi tylko sprzątanie i opieka nad domem, bo małżeństwo pilnie potrzebuje urozmaicenia od codziennej rutyny... Co robią? To, co kusi wszystkich w takich sytuacjach - każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Za sprzymierzeńców ma swoją niezwykłą błyskotliwość, cięty dowcip i... pełny barek u swoich pracodawców. Czy jej się uda?

W głównych rolach zobaczymy Ryszardę Bielicką-Celińską, Aleksandra Blitka, Beatę Deutschman, Przemysława Kanię, Małgorzatę Saniak. Sztukę wyreżyserował Wojciech Leśniak.

Premiera odbędzie się 4 stycznia 2018 w sosnowieckim Teatrze Zagłębia. Spektakl realizowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich.

Czytaj więcej