Silesion.PL

serwis informacyjny

TAURON Liga Hokeja Kobiet: Kojotki na czele tabeli

Hokej lodowisko bramka krazek kij hockey ice

Weekend był bardzo udany dla Kojotek Naprzodu Janów. Drużyna z Górnego Śląska wygrała dwa mecze i awansowała na pierwsze miejsce w tabeli TAURON Ligi Hokeja Kobiet. Świetnie w drużynie spisywała się 13-letnia Małgorzata Zakrzewska.

W sobotę Kojotki pokonały na wyjeździe Kozice Poznań 9:2. Młodziutka Zakrzewska miała najlepsze statystyki, strzeliła cztery gole i zaliczyła asystę. W niedzielnym starciu zespół pokonał na wyjeździe Stoczniowca 4:2. Tym razem Zakrzewska strzeliła gola i zaliczyła asystę.

W innym niedzielnym ciekawym spotkaniu Kozice wygrały u siebie z Atomówkami GKS Tychy 6:3. Bardzo dobrze prezentowały się Marta Krzyżanowska (2 bramki i 3 asysty) i Alicja Kobus (2 gole i 2 asysty).

Następne mecze TAURON Ligi Hokeja Kobiet odbędą się w przyszły weekend. W sobotę, 23 września Cracovia zagra z Kozicami, SMS Polonia z Białymi, a Atomowki z Wiedźmami. W niedzielę odbędzie się jedno spotkanie – Kojotki zagrają z Unią.

Wyniki TAURON Ligi Hokeja Kobiet

Sobota, 16 września

  • Stoczniowiec Gdańsk – Atomówki GKS Tychy 6:2
  • PTH Kozice Poznań – Kojotki Naprzód Janów 2:9
  • Białe Jastrzębie – Wiedźmy Wrocław 3:1
  • Podhale Nowy Targ – Cracovia 1906 5:1

Niedziela, 17 września

  • Kozice – Atomówki 6:3
  • Unia Oświęcim – Podhale Nowy Targ 4:1
  • Stoczniowiec – Kojotki 2:4

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *