Silesion.PL

serwis informacyjny

TAURON Hokej Liga: GieKSa lepsza od JKH

We wtorek, 5 grudnia w Satelicie odbył się mecz w ramach 32. kolejki TAURON Hokej Ligi. GKS Katowice pokonał JKH GKS Jastrzębie 4:1 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Obie drużyny zmierzą się ponownie pod koniec grudnia w Turnieju Finałowym Pucharu Polski w Krynicy-Zdroju.

Wtorkowe spotkanie odbyło się w takim terminie, bo 12 stycznia, kiedy zaplanowana jest 32. kolejka, mistrzowie Polski zagrają w Turnieju Finałowym Pucharu Kontynentalnego w Cardiff. Katowiczanie we wtorkowym starciu chcieli pokazać, że niedzielna wysoka porażka 2:7 z KH Energa to był wypadek przy pracy. Podopieczni Jacka Płachty pewnie zdobyli komplet punktów i wciąż są niepokonani w tym sezonie na własnym obiekcie. Dobrze spisał się Grzegorz Pasiut, który asystował przy drugiej bramce, a sam strzelił gola na 4:1. Obie drużyny zmierzą się ponownie 28 grudnia w Krynicy-Zdroju w półfinale Pucharu Polski. W drugim półfinale Re-Plast Unia Oświęcim zagra z GKS Tychy.

Następne emocje w TAURON Hokej Lidze czekają nas w czwartek 7 grudnia, wtedy tyszanie zagrają z KH Energa (18:00), Unia z drużyną z Sanoka (18:30), a Cracovia zmierzy się z JKH (18:30). Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv

32. kolejka TAURON Hokej Ligi

GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Monto 14, Michalski 23, Sokay 43, Pasiut 49  – Starzyński 10

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024