Czytasz: Targi pracy w Katowicach!
Idealna okazja dla studentów oraz absolwentów do odkrycia nowych możliwości zawodowych.

15 listopada w godzinach od 10 do 18 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – PulsHR Day!

PulsHR Day to targi pracy i kariery, na których będą stoiska pracodawców, którzy przedstawią aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Podczas targów odbędą się spotkania z inspirującymi mówcami. Przemawiać będą m.in. dr Mateusz Grzesiak (międzynarodowy trener i konsultant biznesu), Jakub B. Bączek ( ekspert motywacji i trener mentalny, to on wspierał polskich siatkarzy w drodze po mistrzostwo świata w 2014 roku), Tatiana Szczęch (konsultant wizerunku, stylistka i eyefitterka) oraz Agnieszka Świst-Kamińska (ekspert do spraw wizerunku).

To idealna okazja dla studentów oraz absolwentów do odkrycia nowych możliwości zawodowych, rozwoju osobistego i zawodowego spełnienia.

Formuła PulsHR Day to kilka różnych stref: inspiracji, wystawców, konsultacji, career dating i chillout.

Uczestnicy poznają m.in. najnowsze trendy na rynku pracy, dowiedzą się, jakich kompetencji oczekują pracodawcy, skorzystają z porad specjalistów od wizerunku, wykonają za darmo profesjonalne zdjęcie do CV oraz skonsultują CV i list motywacyjny z profesjonalistami.

Partnerami wydarzenia są m.in. Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Śląski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować na stronie pulshr.pl

pulshrday

Czytaj więcej