Czytasz: Targi mody dziecięcej już dziś!

Targi mody dziecięcej już dziś!

Silesia Bazaar Kids to impreza dla świadomych rodziców i ich dzieci.

Silesia Bazaar Kids to targi dziecięcej mody niezależnej. Wydarzenie już po raz szósty, poświęcone jest produktom i usługom dla dzieci i ich świadomych rodziców. W ramach tej imprezy odbędą się liczne prelekcje dla rodziców, warsztaty dla dzieci oraz targi niezależnej mody dziecięcej.

W specjalnie przygotowanej Strefie Gastro można coś przekąsić, napić się świeżego soku albo aromatycznej kawy.

Jak mówią organizatorzy - "mamy już za sobą czasy, kiedy kupowanie dziecięcych ubranek odbywało się wyłącznie w sieciówkach, a szafki w domach uginały się od niskiej jakości akcesoriów produkowanych w Azji. Uważamy, że wiedzę powinni przekazywać prawdziwi specjaliści, a nie popularne koncerny. Chcemy aktywnie spędzać czas z naszymi dziećmi. Szukamy alternatywnych rozwiązań. Wciąż się uczymy. Doceniamy niezależną modę i dizajn. Jesteśmy świadomymi rodzicami".

Podczas edycji Kids, zaprezentuje się ponad 120 wystawców z całej Polski, którzy zafundują nam prawdziwy festiwal polskiej niezależnej mody dziecięcej i dizajnu. Dostaniemy ubrania, plecaki, zabawki, pozytywki, gry, wózki i książki.

Targi odbędą się w niedzielę w godz. 10-17 w budynku MCK w Katowicach.

Obowiązują bilety wstępu: bilet normalny - 9 zł bilet rodzinny (rodzice + dzieci lub dziadkowie+córka/syn+wnuczki) - 15 zł. Osoby do 15 r.ż. i po 65 r.ż. - wstęp darmowy.

Czytaj więcej