Silesion.PL

serwis informacyjny

Tankując min. 30 L paliwa na stacjach Orlen, czeka Hot Dog lub Kawa za darmo

Tankujac min. 30 L paliwa w Orlen czeka Hot Dog lub Kawa za darmo

Tankujac min. 30 L paliwa w Orlen czeka Hot Dog lub Kawa za darmo

Dla zarejestrowanych uczestników Programu VITAY przygotowano specjalną majówkową promocję, która rozpocznie się już 28 kwietnia i potrwa do 7 maja. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zatankować minimum 30 litrów paliwa na stacji ORLEN (wykluczając paliwo LPG), skorzystać z kuponu dostępnego w aplikacji ORLEN VITAY i odebrać darmowego hot doga standard lub kawę o pojemności 210 ml.

Dodatkowo, klienci, którzy jeszcze nie są zarejestrowani w Programie VITAY, a zarejestrują się w aplikacji w okresie promocji, również będą mogli skorzystać z oferty ORLENU na majówkę.

W celu otrzymania nagrody, należy okazać ważną Wirtualną Kartę VITAY używaną wraz z dedykowanym kuponem i zatankować minimum 30 litrów benzyny lub oleju napędowego. Promocja nie dotyczy autogazu (LPG) i nie może być łączona z innymi programami rabatowymi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024