Silesion.PL

serwis informacyjny

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień na gali Elite MMA Championship (EMC) 16 kwietnia 2022

screen: Twitter/EMC

screen: Twitter/EMC

Podczas kwietniowej gali Elite MMA Championship (EMC) wystąpi Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

Düsseldorf w Niemczech będzie gospodarzem gali EMC 9 w sobotę, 16.04.2022 r. Pełna karta walk EMC 9 zostanie ogłoszonych w nadchodzących dniach., jednak już teraz zapowiedziano występ Kerima Engizek, Erko Jun i Deniz Ilbay. Ich przeciwnicy zostaną ogłoszeni wkrótce.

30-letni Kerima Engizek  (16-4) ma obecnie zwycięską passę 9 walk i nie został pokonany od 2014 roku. 30-latek jest niebezpiecznym finiszerem, pokonując 13 swoich przeciwników w 16 zwycięstwach. Będzie chciał wywrzeć natychmiastowy wpływ w swoim debiucie w EMC, zdobywając złoto i stając się jednym z najlepszych przy wadze 185 funtów na całym kontynencie.

Erko Jun  (4-2) przeszedł do wagi półciężkiej na EMC 8 w grudniu i pokonał Gianlucę Locicero w 39 sekund.  Jun ma ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych, a jego popularność wzrosła po zwycięstwach nad Akopem Szostakiem i Popkiem Monsterem.

Deniz Ilbay  (1-0) jest pięciokrotnym mistrzem świata w boksie i posiadał tytuły w IBF, WBO i IBO. Jest również właścicielem wielu krajowych mistrzostw w boksie tajskim. W swoim debiucie w MMA na EMC 8, gdzie pokonał Adnana Zilicia.

Szymon Wrzesień to znany Youtuber, występował na galach FAME MMA, MMA-VIP, Amber Fight MMA, Silesian MMA czy też Prime Time Wrestling.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).