Silesion.PL

serwis informacyjny

Szwecja – Polska: 99 PLN freebet dla wszystkich w eWinner

To już dziś – mecz Polski ze Szwecją na Euro 2020. Oczy całego kraju będą zwrócone na mecz Polaków ze Szwedami w Sankt-Pietierburgu. Aby Biało-Czerwoni awansowali dalej, muszą wygrać to spotkanie. Z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner odpala specjalną promocję: Gwarantowany freebet 99 PLN na Szwecja vs. Polska. Co najlepsze, promocja skierowana jest dla wszystkich graczy eWinner: dla tych, co mają już konta i dla tych, którzy je dopiero założą!

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 110 zł zamiast standardowych 100 zł! Do tego bonus 50% do 500 PLN za depozyt. Łacznie pakiet powitalny w eWinner z kodem wynosi 610 PLN.

Zasady promocji są bardzo proste:

  1. Zagraj w eWinnerze kupon SOLO lub AKO za 99 PLN z zakładem na wygraną Polski ze Szwecją.
  2. Od razu po obstawieniu (niezależnie od rezultatu kuponu) na Twoje konto trafi freebet 99 PLN do wykorzystania na zakłady LIVE w ciągu 24h.
  3. Maksymalny kurs zakładu z freebetu wynosi 10.00.

I tyle!  Przykład gotowego kuponu, jaki gracze muszą zagrać, aby wziąć udział w promocji:

Dla nowych graczy promocja jest jeszcze atrakcyjniejsza, ponieważ grając za 99 PLN swój pierwszy zakład w eWinner (po rejestracji z kodem LEGWIN) oprócz freebeta 99 PLN otrzymają jeszcze zwrot za pierwszy zakład na konto główne w razie porażki. Łącznie do zgarnięcia jest nawet 186,12 PLN!

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).