Czytasz: Szóstka w Lotto padła w Katowicach

Szóstka w Lotto padła w Katowicach

Kumulację rozbiło dwóch graczy - jeden trafił szóstkę w Katowicach, drugi - we Wrocławiu.

Po 3 370 579,70 zł wygrał każdy z graczy, któremu udało się rozbić ostatnią kumulację w Lotto. Oto zestaw sześciu wylosowanych wczoraj liczb, które przyniosły im upragnioną wygraną: 5, 15, 17, 26, 32, 49.

Wtorkowa „szóstka” jest pierwszą tak wysoką wygraną odnotowaną w tym roku w Katowicach. We Wrocławiu sprawa ma się inaczej, bowiem osoby grające w tym mieście wygrywają bardzo często. Dopiero minęła połowa stycznia, a w tym mieście padła już najwyższa tegoroczna wygrana w Lotto (ponad 11 mln zł), wczoraj kolejna „szóstka”, ale także główna wygrana w Ekstra Pensji, Mini Lotto, a nawet wysoka w Keno (za trafienie 8 z 8 wylosowanych liczb). Można zatem powiedzieć, że szczęśliwa passa osób, które grają we Wrocławiu nadal trwa!

Pierwszy ze szczęśliwych zakładów Lotto został zakupiony w katowickiej kolekturze przy ul. Przemysłowej 3, a we Wrocławiu przy placu Dominikańskim 3. Osoba grająca w Katowicach samodzielnie wybrała liczby każdego z zakupionych przez siebie zakładów. Dodajmy, że są one nadal w grze, a zatem nowy Lottomilioner ma szanse na kolejne wygrane. Z kolei osoba, która zagrała we Wrocławiu wybrała opcję losowania liczb na chybił trafił.