Silesion.PL

serwis informacyjny

Szeroka oferta na frekwencję w poszczególnych okręgach wyborczych!

Wybory parlamentarne w Polsce w 2019 roku to najbliższe wybory do Sejmu i Senatu. Data wyborów wyznaczona została przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę 6 sierpnia. Zgodnie z postanowieniem głowy państwa mają one odbyć się 13 października. Był to najwcześniejszy możliwy termin, zaś najpóźniejszym był 10 listopada.

Wybory przeprowadzone zostaną na podstawie kodeksu wyborczego. Obywatele Polski uprawnieni do głosowania wybiorą w nich 460 posłów i 100 senatorów. Szeroką ofertę na polityczne zakłady bukmacherskie znajdziesz na stronie legalnego bukmachera BETFAN

Jaka będzie frekwencja w wyborach parlamentarnych 2019 r. w okręgu nr 19 (Warszawa)? – Poniżej/Powyżej

  • Poniżej 72.5% – kurs 1.55
  • Powyżej 72.5% – kurs 2.15

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne i jak co roku o tej porze zastanawiamy się nad frekwencją w poszczególnych okręgach, a jeżeli już się nad nią zastanawiamy…

Klikając w TEN link przejdziecie do pełnej oferty, w której znajdziecie kursy na to jaka będzie frekwencja (powyżej / poniżej) w grubo ponad 40 okręgach wyborczych!

Oprócz tego, żeby zagrać, zachęcamy również do spełniania swoich obywatelskich obowiązków!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023