Czytasz: Szczęśliwego Nowego Roku 2018! Sylwestrowa zabawa w Katowicach - mieście pełnym muzyki! [zdjęcia z drona]

Szczęśliwego Nowego Roku 2018! Sylwestrowa zabawa w Katowicach - mieście pełnym muzyki! [zdjęcia z drona]

W Katowicach pod Spodkiem podczas Sylwestra z Polsatem 2017/2018 przywitaliśmy Nowy Rok!

AKTUALIZACJA

00.00

Szczęśliwego Nowego Roku 2018! Katowice przywitały nowy rok. Życzenia z Katowic popłynęły w całą Polskę. Zabawa potrwa do 1.30. Po zakończeniu imprezy dla uczestników sylwestrowoej zabawy przyszykowano dodatkowe połączenia tramwajowe, autobusowe i kolejowe. 

 

23:55

"Tyle szczęścia na tej ziemi, ile w Katowicach jest zieleni, tylu wspaniałych wrażeń, ile w Katowicach jest wydarzeń" - wierszem składał życzenia prezydent Katowic Marcin Krupa.

Już za kilka chwil. Po północy noworoczny toast wzniosą z widzami: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów. Ale zanim to nastąpi na scenie gwiazda wieczoru Alvaro Soler! 

 23:20

Ich Troje i "Zawsze z tobą chciałbym być". A przede wszystkim wspomnienia z 1999 roku: "A wszystko to, bo ciebie kocham". Michał Wiśniewski szaleje...

Wcześniej Tłum porwał zespół "Boys" i jego przeboje "Wolność" oraz "Jesteś szalona". Na scenie ponownie pojawiła się także Ewa Farna ze swoimi przebojami. 

22.57

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu po raz trzeci zawitała do stolicy Górnego Śląska. Wystąpili już m.in. zespół Vengaboys ze swoimi największymi hitami, jak "Boom Boom, Boom, Boom" czy "We're Going to Ibiza". Na scenie w Katowicach pojawił się również Danzel, którego utwór "Pump it Up" w 2004 r. był numerem jeden na listach przebojów wszystkich europejskich rozgłośni. Ponadto znani polscy wykonawcy m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Piersi, Natalia Szroeder, Boys, Michał Wiśniewski i Mesajah.

 

Teraz ponownie Golec uOrkiestra.

22:30

Trwa Sylwestrowa Moc Przebojow z Polsatem. "Ona tu jest i tańczy dla mnie. rozbrzmiewało przed chwilą pod Spodkiem, gdy występował Weekend. Wcześniej prosto z Pomorza rozgrzewała publiczność Natalia Szroeder i jej "Zamienię Cię". Wystąpił także ponownie zespół Feel. "Pokaż, na co cię stać" śpiewał związany z Katowicami Piotr Kupicha. 

21:40

Rok temu noworoczny toast wzniosło 4,2 mln oglądających transmisję z Katowic widzów, a Telewizja Polsat była liderem oglądalności w grupie komercyjnej. Padnie rekord i w tym roku?


21:20

Golec uOrkiestra na scenie! "Tu narazie jest ściernisko". . . śpiewają! A my już świętujemy! Golec uOrkiestra: Dużo słodyczy na cały rok. Z Katowic życzenia płynął jak strzała!

21:15

Ze sceny szedł właśnie Danzel, na scenę wchodzi Ewa Farna. Tak bliska naszym sercom, bo tak blisko Cieszyna. Tłum szaleje.

 20:50 

Pod katowickim Spodkiem zabawa sylwestrowa trwa w najlepsze. Imprezę rozpoczął Alvaro Soler, swoim hitem „Sofia”. Przez cały czas katowiczanie udział biorą, także m.in. w licznych konkursach. Namiętnie całująca się para wygrała m.in. rok darmowego ogrzewania swojego domu. Na scenie pojawił się już także m.in. zespół Piersi. Przed nami kolejne gwiazdy.

20.30

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017, czyli Sylwester z Polsatem trwa. Można go śledzić na antenie Polsatu. A kto miał ochotę, jest teraz pod Spodkiem i ogląda na żywo. A na scenie wlaśnie Sylwia Grzeszczak. Katowice zaczęły swoją szaloną muzyczną noc!

18.30

Już wszystko gotowe, dopięte na ostatni guzik. Próby odbyte, artyści tylko czekają, aby wejść na scenę i dla Was zaśpiewać. Jaki będzie jeden z największych Sylwestrów w Polsce? Prezydent Katowic Marcin Krupa ma nadzieje, że tak samo, jak w dwóch poprzednich latach katowicka zabawa okaże się wielkim sukcesem. I tak też stać się powinno. W stolicy Górnego Śląska wystąpią bowiem największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

ZDJĘCIA: DRONELAND.PL

WYSYŁAJCIE NAM SWOJE ZDJĘCIA Z SYLWESTROWEJ ZABAWY!

KTO WYSTĄPI?


Program Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, czyli Sylwester z Polsatem zapowiada się świetnie. Na scenie pojawi się m.in. Alvaro Soler, grupa Vengaboys, a także Danzel, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Boys, Weekend, Łobuzy, Mesajah, Piękni i Młodzi, MIG, Long&Junior, Sebastian Riedel i Cree oraz Frele.

Przypomnijmy, że gwiazda wieczoru, hiszpański wokalista Alvaro Soler, znany jest na całym świecie. Jego hit „Sofia” ma niemal pół miliarda wyświetleń na YouTubie. 

POZNAJCIE GWIAZDY SYLWESTRA W KATOWICACH

Tegoroczną imprezę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.

SYLWESTER Z POLSATEM 2017/2018 W KATOWICACH POD SPODKIEM [WIDEO]

Za rok impreza będzie mniejsza?


Warto tu być, bawić się i wyciągnąć z tegorocznego Sylwestra ile się da. Prezydent Katowic Marcin Krupa obawia się bowiem, że zorganizowanie imprezy na tak dużą skalę w przyszłym roku może być trudne.

- Za rok będzie trudniej ze względu na szczyt klimatyczny, co przyblokuje nam możliwość zorganizowania dużej imprezy pod Spodkiem – przyznaje.

SYLWESTROWA SCENA POD SPODKIEM JEST JUŻ GOTOWA

Czas, start!

Wielkie odliczanie do Nowego Roku pora już zacząć. Bramki na katowicką imprezę właśnie zostały otwarte o godz. 18:30. 

Sylwester z Polsatem 2017 w Katowicach rozpocznie się o godz. 20. i od tej godziny koncert będzie transmitowany na antenie Polsatu. Zabawa zakończy się o godz. 1.30.

Czytaj więcej