Czytasz: Sylwestrowa Moc Przebojów. Życzenia dla katowiczan! [WIDEO]

Sylwestrowa Moc Przebojów. Życzenia dla katowiczan! [WIDEO]

Tradycyjnie o północy życzenia mieszkańcom Śląska złożył marszałek woj. śląskiego i prezydent Katowic.

Chwilę przed odliczaniem do Nowego Roku życzenia noworoczne ze sceny Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim złożyli przedstawiciele władz regionu i Katowic.

- Życzę zdrowia, szczęścia, wszelakiej pomyślności w życiu prywatnym i niech 2019 rok będzie rokiem spełnienia waszych marzeń - mówił Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

- Jak patrzę na to jak wspaniale się tu bawicie to na usta cisną mi się tylko jedne życzenia: żeby w roku 2019 taka atmosfera była przez caly rok. Życzę tego wszystkim katowiczanom, mieszkańcom Metropolii, wszystkim i oczywiście widzom Polsatu - mówił ze sceny Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim bawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób. Do tańca porwali m.in. Liz Mitchell z Boney M, królowa polskiej muzyki - Maryla Rodowicz, Sławomir, Enej, Ewa Farna i Michał Szpak. Na sylwestrowej imprezie na Śląskim wystąpiła też m.in. Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży oraz Feel.

Imprezowy wieczór poprowadzili: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut – Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2 czyli Beńcia i Reńcio (Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk).

Czytaj więcej