Silesion.PL

serwis informacyjny

Sylwester z 1.0 – dziś w forBET bez podatku

Zastanawiacie się jak spędzić tę szczególną noc i przywitać Nowy Rok? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Na dworze zimno, przed telewizorem – to co zwykle. Najbardziej emocjonująco zapowiada się Sylwester z forBET!

Gwiazdą wieczoru będzie współczynnik 1.0 i to z nim możecie bawić się już od 20:00 w Sylwestra (31 grudnia) do 10:00 rano w Nowy Rok (1 stycznia) w zakładach bukmacherskich forBET. Żadnych dodatkowych warunków, w obrębie zakładów bukmacherskich możecie grać, co chcecie. Pamiętajcie, że jaki Nowy Rok, taki cały rok. Dlatego przede wszystkim życzymy trafnych typów i wysokich wygranych oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 31.12.2019 godz. 20:00 do 01.01.2020 godz. 10:00.

4. Promocja dotyczy kuponów przedmeczowych oraz na żywo.

5. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

6. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli na kuponie będą zdarzenia spełniające warunki zasad promocji.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe, kupony systemowe, zdarzenia z oferty WIRTUALNE I oraz WIRTUALNE II.

8. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

9.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author