Czytasz: Sylwester w górach – czego szukamy?

Sylwester w górach – czego szukamy?

Najbardziej oblegane miejsca w naszym regionie to Ustroń, Szczyrk i Wisła.

Sylwester w Beskidach - gdzie jeździmy najchętniej?

Najbardziej oblegane miejsca w naszym regionie to Ustroń, Szczyrk i Wisła. Wiele ofert dotyczy również Korbielowa i Żywca.

Bezpłatny parking, dostęp do bezprzewodowego internetu i basen to podstawa sylwestra w górach. Im kreatywniejsze zabawy i atrakcje, tym więcej chętnych. Tegoroczne bale sylwestrowew górach pełne są niespodzianek. Toast noworoczny powoli schodzi na dalszy plan. Podczas sylwestra w górach szukamy wrażeń i przyjemności.

Sylwester w górach - jakie atrakcje czekają?

Hotele prześcigają się z pomysłami oferując grotę solną, zniżki do SPA a nawet spotkanie z wizażystką. Ponadto, można skorzystać z darmowego transportu na stok, małpiego gaju dla najmłodszych, kolędowania przy ognisku i skiprzedszkola. Na stołach królować będą czekoladowe fontanny i wiejskie wyroby.

Motyw przewodni jest bardzo popularnym elementem wyjazdów sylwestrowych. Tematyka jest różna. Pojawiają się bale w stylu Hollywood, maskowe i z obowiązkowymi przebraniami. W Ustroniu znajdziemy noc sylwestrową w konwencji ognia. Atrakcjami wieczoru jest teatr tańca i światła oraz płonące menu.

Jednak to, czego najczęściej szukamy w górach to góralska kapela i kulig. W większości pakietów kulig wliczony jest w cenę pobytu. Kiedy tak nie jest, musimy liczyć się z dodatkowym kosztem ok. 70 zł od osoby.

Czytaj więcej