Czytasz: Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim: Dodatkowa komunikacja miejska

Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim: Dodatkowa komunikacja miejska

Wybieracie się na sylwestrową zabawę na Stadion Śląski? Będzie sporo dodatkowych połączeń.

SYLWESTER 2018 Z POLSATEM: KOMUNIKACJA MIEJSKA

Aby ułatwić dostanie się na Stadion Śląski, a także powrót do domu m.in. Koleje Śląskie przygotowały cztery dodatkowe połączenia.

 Dodatkowe pociągi wyruszą z Katowic w cztery kierunki – do Tychów Lodowiska, Gliwic, Zawiercia oraz Rybnika. Odjazd został tak zaplanowany, by możliwy był powrót do centrum Katowic z imprezy na Stadionie, a następnie przesiadka na pociąg. Pociągi do Gliwic, Zawiercia i Tychów wyruszą o tej samej godzinie – 01:45, a pięć minut później odjedzie pociąg do Rybnika. Szczegóły znajdziecie na stronie Kolei Śląskich.

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim: Kto wystąpi w Chorzowie? [Sylwester 2018 Stadion Śląski Gwiazdy]

Kto zagra podczas imprezy Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim? Wśród gwiazd wieczoru znajdą się Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir, Enej, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Feel.

Podczas imprezy Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim do tańca porwą publiczność także największe hity zespołu Boney M i królujące w latach 70. na szczytach list przebojów utwory Abby w wykonaniu najlepszego na świecie cover bandu grupy, czyli „The Show a Tribute to ABBA” ze Szwecji.

Sylwester 2018 z Polsatem poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2, czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Łącznie na scenie zobaczymy i usłyszymy ponad 250 artystów. 

Sylwester 2018 na Stadionie Śląskim - nie będzie fajerwerów!

Sylwester 2018 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w pobliżu którego znajduje się ZOO. W związku z tym, podczas Sylwestrowej zabawy nie odbędzie się pokaz fajerwerków.

Sylwester z Polsatem Stadion Śląski [TRANSMISJA TV SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW]

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20.00. Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 są w tym roku Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Miasto Katowice, a organizatorami imprezy Stadion Śląski i firma Music Company.